Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó erősítőt vehetnék a...

Milyen jó erősítőt vehetnék a Cort gitáromhoz?

Figyelt kérdés
A jövőhéten megyek megvenni az első villanygitáromat.:)Egy Cortot néztem ki 40 ezer körül.Szóval a gitár megvan,árban is tökéletes nekem.Erősítő az gondolom kellene hozzá.Az lenne a kérdés hogy milyen...nem akarok kiadni rá sokat,mert csak itthon,hobbi szinten űzném egyenlőre.Az ár max.15.000 amit ki tudnék rá adni.Segítenétek?
2010. okt. 20. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ár miatt nem túl nagy a mozgástér, de kérdés, hogy milyen zenét szeretnél játszani? Ha még nincsen konkrétum, akkor egy modellezős kombó lehet a barátod, pl.: Marshall MG2FX, Roland Cube-ok, Line 6, stb. E két utóbbi olyan 30 körül van, de szerintem használtan meg lehet kapni alacsonyabb áron is.

Ha van elképzelés, hogy csak rockot, vagy csak countryt vagy csak vicsorgós metalt akarsz játszani, akkor lehet finomítani, hogy milyen erősítőt használj.

2010. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

30-at nem tudok rá adni:(

Max.15-öt,mivel még tanuló vagyok,és nincs keresetem,a szüleim meg nem csípik az ötletem,így is saját összegyűjtött kis pénzből kell megvennem mindent.

Rockot,és Metált,de inkább az elsőt akarom játszani rajta.Használtan honnan juthatnék hozzá?Az ilyen netről rendelős dolgokban nem tudom bízhatok-e.

2010. okt. 20. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Használt cuccok:

gitarshop.hu

vatera.hu


A netről rendelésnél vannak a fenti használt "kereskedések", illetve vannak a net áruházak. Az előbbin magánszemélyek hirdetnek, általában személyes szemrevételezhetőséggel, kipróbálással, olcsóbban, viszont (legtöbbször) az eladásra kínált cuccon nincsen rajta garancia. Tapasztalataim szerint nem árulnak zsákbamacskát.

Vannak a netáruházak, ahol újholmit tudsz rendelni, ha nem nem tetszik, akkor nyolc napon belül indoklás nélkül elálhatsz a vételtől, és 30 napon belül kötelesek visszafizetni a vételárat. Természetesen a cucc visszaküldésének költségeit neked kell finanszíroznod.

2010. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz utánna, hogy igényeidnek megfellelő lenne-e a vox amplug. Ez nem klaszikus erősítő, hanem fejhallgató erősítő. Otthoni csendes gyakorlásra tökéletes. Ha szülőknek az alapötlet sem tetszik, a hangos gyakorlás miatt is pampogni fognak (tapasztalat).
2010. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!