Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erősítőt ajánlotok?

Milyen erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most fogok kapni egy Cort elektromos gitárt, és nem tudom milyen erésítőt vegyek. Én az Orange-ra gondoltam, de még nem ismerem.... segítenétek?
2011. szept. 12. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használnád,az orange olyan vintage hangzású kombó (általában) és nem nagyon lehetne rá mondani hogy hi-gain.Érdemes próbálkozni a Peavey,Blackstar(bár elég drágák)vagy az új Fender kombók is nagyon jók(mustang,frontman) de őszintén neked kell kipróbálni hogy melyik kombó számodra az ideális.
2011. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez borzasztóan sok mindentől függ. Az Orange erősítők leginkább profiknak vannak kitalálva és nagyon drágák, nyilván nem ~3-400 ezer Forintot szeretnél érte kiadni. Szerintem kezdésnek egy Roland Cube (bármelyik teljesítményű darab igazából) tökéletes választás, talán a legjobb erősítők ebben az olcsó kategóriában, vagy szóbajöhet még a Line6 Spider IV széria is.
2011. szept. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 2.-nak!


Nagyon köszönöm az ötletet nekem a hangszerboltba a Rolandot ajánlották (Cube 80x) nagyon szép hangzása van!! köszönöm!

2011. szept. 17. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!