Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és énekes szeretnék lenni. Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:09
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
4%

Jézusom!!! Egy újabb celeb-jelölt!

Annyian vannak már, hogy hangjuk nulla+1, annál inkább meztelen fotók, botrányok, stb... Erre az életre vágysz? 100%, hogy nem vagy Rúzsa Magdi, a többi meg szörnyűűűűű!!!

Ez egy 17 éves csitri álmodozása. Senki nem akar már tisztességes polgári foglalkozást? Netán orvos, mérnök, rendező, stb.?

Józanodj ki, ha már a szüleid nem tesznek helyre, az élet nem habos torta ám

2011. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Katamarán válasza:
Korán el kell kezdeni, még a gégefő csontosodása előtt az éneklést. A technikát valamennyire mindenki meg tudja tanulni, de igazán ütős nem lesz már. Menj el énektanárhoz, megmondja mi van, talán még benne vagy az utolsó pillanatban. A balettet is kiskorban kell kezdeni az ízületek formálhatósága miatt. Ez pusztán anatómia, mindkét esetben.
2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy Rúzsa Magdi, de aki csak idáig lát, az nagyon el van veszve. És amúgy meg minek ennyire leosztani az embert?

Aki normális az hogy-hogy tud rendesen írni, és rendesen véleményezni, nem pedig leszedi a fejét, mert nem az ő kedvencének a hangjával van megáldva.



Lehet kritikázni, most lehet, mert itt a zene, de csak egy részlet.


http://www.youtube.com/watch?v=fNs0dNGFzIU

2011. jan. 7. 17:14
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos a hangod. Se nem rossz, se nem túl jó. Ma csak akkor lehetsz énekes Mo-n, ha bekerülsz vagy a Megasztárba, vagy az X-Faktorba.
2011. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Azt bírom az X-faktorban, hogy felkapnak minden semmi énekest. A zenei egyetemekre meg hülyék járnak :D


Könnyebb számokkal kezdj szerintem, mert ennek se a ritmusa, se a dallama nem volt jó. Persze ez nem jelent semmit, ez egy nagyon nehéz szám.

2011. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 DancerShadow válasza:
szerintem mind1 hogy mien a hangod:Dmutass egy ''sztárt''aki élöben normálisan énekel:Dde nekem tetszik(y)
2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd igyekszem még fejlődni :)
2011. jan. 7. 22:36
 18/29 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem szörnyű, szerintem fejlődőképes, a dal amit választott nem egy könnyű dal.


Az meg hogy hány kiló, mit számít egy énekesnél? :)

2011. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kisasszony!

Megnéztem-meghallgattam a videót, amihez a linket ide tette, Önnek szerintem érdemes továbbfejleszteni a magánéneklést. Ezt, mint szakmabeli mondom, ugyanis vendéglátóipari (azaz éttermi- és presszó) zenész vagyok (billentyős hangszereken: zongora-orgona-tangóharmonika), illetve voltam, amíg nyugdíjba nem mentem. Önnek van hozzá tehetsége, a lekicsinylő, kioktató jellegű válaszokkal pedig ne foglalkozzon; egyik fülén be, a másikon ki.

Azt javaslom, hogy iratkozzon be az OSZK (vagyis Országos Szórakoztatózenei Központ)-stúdióba, magánének tanszakra, és képzett tanárok segítségével fejlessze tovább tudását.

Szeretettel üdvözli egy öreg tánc- és népzenész.

2011. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Megtennéd hogy elénekeled a Most múlik pontosan c. dalt és felteszed a YouTube-ra?

Jobban lehetne véleményezni szerintem egy magyar dallal.

Köszi:

csipkerózsika

2011. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!