Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és énekes szeretnék lenni. Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Ezt miért itt kérdezed? Akkora gyökérség, ha tehetségtelen vagy, nyilván semmi esélyed, ha meg nem is vagy olyan rossz, nézd meg az xfaktorba meg a megasztárba hány idióta fogyatékos nyomorék megy, mondván ő tehetséges... Meg szerinted ezt itt bárki meg fogja tudni mondani? Tegyél fel youtubera videót, amiben énekelsz, majd ott a jónép megmonja.
2011. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Menj el egy énektanárhoz, aki majd megállapítja, hogy van-e érzéked hozzá. Ha van tehetséged az énekléshez, akkor persze.
2011. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Holnap teszek fel youtube-ra egy zenét. Annak a linkjét ide is beteszem. (ez már akkor tervben volt, amikor a topicot elindítottam...de sebaj)

És köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 5. 18:33
 4/29 anonim ***** válasza:
13%
neharagudj, ez nem topic :D ez nem fórum oldal, bár sokan annak használják.. pedig nem az a célja :D
2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezt én tudom, de értelmesebb szó nem jutott az eszembe...de ha úgy jobban tetszik, akkor egyszerű "oldal"nak fogom nevezni :)
2011. jan. 5. 20:45
 6/29 Sofiel válasza:
84%
Szerintem minden énekesnő volt 17 éves lány... ez reményt keltő
2011. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
39%

Sofiel!


Nagyon jó a válasz! Tetszik. :-) :-) :-)


Én már háromszor is elmúltam 17, akkor háromszor nagyobb az esélyem, hogy énekesnő legyek? :-) :-) :-) :-) :-) :-)

2011. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát ki tudja :) Bármi megtörténhet :D


(Azért én ragaszkodom az álmomhoz, és küzdeni fogok érte:) )

2011. jan. 6. 11:45
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
Hát énekelj! Ezen mi a bonyolult?
2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Szia. Kíváncsian várom a videódat.. Ha tehetségesnek látszol,lehet tudnék segíteni.Véleményezni fogom,őszintén.
2011. jan. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!