Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi tetszik az embereknek...

Mi tetszik az embereknek Nikolaszban, az x-factorból?

Figyelt kérdés
Én annyira utálom, h azt elképzelni is nehéz. Borzalmas hangja van, ronda és úgy öltözik, mint egy lány. Valammint azt hiszi, h nagyon egyedi a kalapjaival -.- De egy csomó lány ismerősömnél facebookon ki van rakva a ronda képe, meg kiírja, h jó volt stb. Nem értem mi tetszik nekik benne. Vki, ötlet?
2010. nov. 6. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyetértek kedves kérdező


sztem is tök átlagos és még beképzelt is..

2010. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
43%

minden 2. énekes olyan, mint ő..ejtsék ki minnél hamarabb:)



Norbi a nyerő...és most is a Big Gun...ős tehetség..jóláll neki az AC/DC..helyesbítek..csak a rock áll jól neki:)



énekeljen lassút is de az rockballada legyen:D

2010. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont jó hangja van, nekem a beszédhangja is igen kellemes és jól is néz ki.Viszont a környezetemben iszonyat sokan beképzeltnek tartják és irritálja őket, de mind elismerik, hogy jó hangja van.

Én ha szavazok is, akkor Csabára, de nem azért mert jól néz ki (pedig jól néz ki:D), hanem mert imádom a hangját, már x-faktor előtt is sokat hallgattam őt.

A szavazás gáz amúgy is szerintem, a zsűrinek kellene dönteni, kik jutnak tovább és akik az utolsó 3-ban vannak, azok közül szavazzák ki a nézők, aki nem szimpatikus. (bocs, hogy hosszú lettem)

2010. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem meg jó, hogy a nézők szavaznak. végülis a közönségnek kell eldöntenie, hogy kit szeret nem pedig 5 embernek vagy hányan vannak..
2010. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
bocs lehagytam, hogy miért is a közönség döntse el ay elején...mert a végén már csak azok maradnak bennt akiket a közönség szeret és azt már szakmai szemmel kell bírálni.
2010. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!