Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az embereknek miért jönnek be...

Az embereknek miért jönnek be annyira a rocksztárok?

Figyelt kérdés
Már hallottam olyat is, hogy egy fiú azt mondta ha xy szembe jönne vele elfelejtené hogy hetero. A közösségi oldalakon is egyre több embernek vannak kirakva '80-as '90-es évek beli rocksztárok. Miért nem mondjuk egy fiatalabb, most híres és tehetséges embert istenítenek?
2010. jún. 28. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a mai fiatal zenészeknek közük sincs az igazi ZENÉHEZ. Elektromos szarra közepes vagy semmilyen hanggal ráénekelni valamit, azt mindenki tud. Régen nem az számított, hogy a 13éves kiscsajok elélvezzenek a 'zenész' kinézetétől. Régen a zene volt a fontos.


De pénz beszél, és erre van kereslet, ezt veszik. SP meg Justin Bieber meg ezek... jézusom. Szánalmas. Rakd már egymás mellé mondjuk Biebert meg pl. David Bowie-t... Bocs a hülye példáért, de azért látni, hogy hol a tehetség, és hol a szép pofi. Neked meg gratulálok, hogy azt akarod, hogy az emberek ezeket szeressék.. -.-"

2010. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Még hozzá tenném (előző vagyok), hogy tisztelet a kivételnek a mai zenészek közül. Néhánynak tényleg van tehetsége, ők meg is érdemlik a figyelmet, amit kapnak.
2010. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán mert nekik van ízlésük?

Egyébként miért zavar ez téged?

2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem örüljünk, hogy ez tetszik a fiataloknak(is)! Miért, jobban örülnél espének, barbarának és a társainak? Mert, az miért jó nekünk? Neked lehet jó, de pl. az én fülemnek nem.... Félreértés ne essék, nem vagyok "rokkos", de jobban értékelem az olyan embert aki mondjuk Nirvanát (is) hallgat, mint ha csak ezeket a kis tünci sztárocskákat ismerné, és ettől olyan marha nagy embernek hinné magát...

És tessék elfogadni, hogy minden embernek más tetszik.

2010. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!