Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi tetszik az embereknek...

Mi tetszik az embereknek Nikolaszban, az x-factorból?

Figyelt kérdés
Én annyira utálom, h azt elképzelni is nehéz. Borzalmas hangja van, ronda és úgy öltözik, mint egy lány. Valammint azt hiszi, h nagyon egyedi a kalapjaival -.- De egy csomó lány ismerősömnél facebookon ki van rakva a ronda képe, meg kiírja, h jó volt stb. Nem értem mi tetszik nekik benne. Vki, ötlet?
2010. nov. 6. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit beképzeltnek vagy modorosnak tűnik, aki nem szereti gondolom ezért. Nekem viszont ő a kedvencem, mert: Csoda hangja van. Nem ronda egy kicsit sem, miért öltözik úgy mint egy lány? Férfiak nem hordanak inget, farmert stb. ? Ha ezt lányok hordják, akkor a pasik mit szoktak? Kalapot azért hord, mert kopasz, és ez kellemetlen neki. Ő nyilatkozta, hogy ezért hordja, nem ciki neki, de nem tetszik önmagának, hogy nincs haja. Te pasi vagy ? Amúgy ő pont az a versenyző, akit nem azért imádnak annyian, mert tuti pasi (persze biztos van akinek bejön) hanem azért, mert nagyon szép hangja van. Én azt nem értem mit kell ezen magyarázni, hogy miért szeretjük. Remélem ő nyeri meg. Te kinek szurkolsz?
2010. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért jó hangja van és képzett, maradjunk annyiban.

Kisugárzása bejön a csajoknak, vagy nemtom, a kislányoknak mindig megvan a rajongás aktuális tárgya. De téged meg miért zavar, hogy másoknak mi tetszik?

2010. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem se ő a kedvencem, de mst mi a baj abban ha valakinek tetszik ? mindenki ízlése más
2010. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok. Nem zavar, h másnak tetszik, csak az, mikor kiírogatnak üzenőfalra stb. Amúgy azt értem és hallom is, h képzett a hangja, de maga a hangszíne és ahogy énekel nagyon nem jön be. A lányos öltözék nem a farmerre vonatkozott, hanem arra a prémes ruhára meg kalapra értődött. Én amúgy Norbinak szúrkolok, mert ő tényleg egyedi és tök vicces, szívesen nézem, vmint Wolf Katinak és Janicsák Vecának szúrkolok, mert nagyon tetszik a hangjuk. Én nem azért szúrkolok vkinek, mert jól néz ki, mert akor ez alapján szúrkolnék a Vastag Csabának is, mert jó pasi, de ettől függetlenül haza küldeném.
2010. nov. 6. 23:51
 5/15 bumbi02 ***** válasza:
nekem csak az nem tetszik benne (mint sok más tehetségkutatósban - pl Sid) hogy igazából neki már van szerződése is vmi kiadóval, és videóklippje is jelent már meg.. tehát nem annyira felfedezetlen tehetség...
2010. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
78%

nikolas ugy fogalmazott

"a szegénység nem szégyen, csak kellemetlen" ezért hord sapkát

ha te kopasz lennél biztos te is hordanál parókát.... -.-


nekem tetszik

kifinomult a stílusa szerintem. elegánsan öltözik és nem beképzelt.

ja és a hangja is jó

amúgy aki bekerült azoknak mind jó hangjuk van.

kíváncsi lennél te hogy énekeled el azokat amiket ő elénekelt! na pl a halelujáról rakjál már be egy youtube linket amiben te énekeled.


lefogadom, hogy ha lenne a lakhelyeden egy Nikolas koncert te is biztos ott lennél

2010. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a lányok hordanak olyan prémes kabátot, láttál már valaha stricit? Ők is szeretik az olyat :D De amúgy az életben biztos nem úgy öltözik, a dalokhoz illő ruhákat próbálnak rájuk aggatni, és hát Prince elég érdekesen öltözik, így ahhoz a dalhoz passzolt az öltözék. Az én üzifalamon pedig inkább Norbi őrület van, de érdekes, hogy szerinted a Nikolas ronda, közben pedig Norbinak szurkolsz. Szóval meglepett, hogy pont Nikolast tartod csúnyának. Amúgy a legtöbb csaj az alapján szavaz, hogy valaki de jó pasi.
2010. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

bumbi02

Igen ez igaz, viszont nem futott be, ezért is jelentkezett, hátha lesz valami áttörés. Én pl. sosem hallottam róla az x faktor előtt, csak utána olvastam itt-ott, hogy van egy klipje, és kerestem rá.

2010. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csabi hangjától én sem fekszem ki, de annyira utálom, hogy a többség azért szavaz valakire, mert jól néz ki. Nem véletlen mondta a Nóri is, hogy akkor a pasik is szavazzanak arra a csajra, aki bejön nekik, mert így a fiú versenyzők mindig elhúznak, hogy a kis csajok csak rájuk szavaznak. Geszti is mondta, hogy az ilyen műsorokban általában a tini lányok szavaznak, és ez látszik is eddig. Csak lányok párbajoztak.
2010. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont erről beszéltem, h nem annak szurkolok, aki a legjobban néz ki, de tény és való, hogy a Norbival előbb járnék, mint a Nikolasszal, mert Norbinak van kisugárzása, humorérzéke stb.

Amúgy hiába mondogatod, h nekem szar hangom van, ő jobban énekli. Ez tény, h én nem tudok énekelni, de az is, hogy ő sem, és lehet, h én megtanulnék énekelni, akkor sokkal jobb lennék mint ő, csak hát sosem próbáltam még az éneklést, mert másban vagyok tehetséges.

2010. nov. 7. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!