Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudom "kiadni" a zenéimet...

Hogy tudom "kiadni" a zenéimet? (Kifejtem)

Figyelt kérdés

Suno AI segítségével van már sok zeném. Előfizető vagyok, tehát a dalok az enyémek, felhasználhatom őket kereskedelmi célokra is.

"(If you make songs while subscribed to the Pro or Premier plan, you own the songs. Further, you are granted a commercial use license to monetize those songs.)"


A dalok nagyjából felében a saját munkám is benne van, saját dallam vagy dalszöveg alapján készültek, nem csak néhány kattintás volt.


Szeretném, ha ezeket fel tudnám rakni pl Spotifyra. Tudna valaki tapasztalt segíteni nekem ebben?

Nem a haszonszerzés a cél, nem pénzt akarok látni belőle, csak örülnék, ha mások is hallgatnák és örömüket lelnék benne.

Köszönöm, ha segít valaki.


tegnap 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
rakd fel soundcloudra
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!