Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi(k) az(ok) a zenei stílus(ok...

Laylah kérdése:

Mi(k) az(ok) a zenei stílus(ok), ami(k)hez fordultok, ha a fő iránytól eltérő vonalra vágytok? Kicsit kifejtem lent.

Figyelt kérdés

A legtöbb ember egy adott stílusú zenét hallgat, mint fő érdeklődési irány, de szinte mindenkinek vannak olyan stílusok, amiket a hétköznapokban nem hallgat, de néha kedvet érez rá.

Én pl. elsődlegesen metálzenét hallgatok, már 17 éve, de ha olyan kedvem van, akkor teljesen más jellegű zenéket is szoktam hallgatni, pl. északi folkzene (pl. FAUN, Heilung), vagy electro-industrial területről pár számot (pl. Grendel, FGFC820), nagyon ritkán pop vagy R&B belefér.


2021. szept. 21. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Heilung szerintem is tök jó, egy Spotify által kreált metal playlistben találtam rá valahogy. Amúgy a 2 Ori játéknak a soundtrackjeit imádom, baromi hangulatosak.
2021. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Faunt és Heilungot én is imádom, plusz Wardruna. én pár éve fedeztem fel Peter Pringlet youtubeon, ő történelmi hangszereken játszik és archaikus dalokat is előad néha, nagyon érdekes és gyönyörű.

most jön a 180 fok. kollégám egyik nap olyan zenét hallgatott ami normál esetben nem érdekelne engem (rap). de valami olyan abszurd szövege volt hogy muszáj volt utánanéznem. és megtaláltam youtube-on: the streets, brit rap band, ha érdekel.

2021. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a Faunt :)

De inkább a Wardrunát, Nytt Landet, Osi and the Jupitert, meg az ilyen viking technot, mint a Danheim, Heilung.


Illetve még Ambient-et/Drone-t szoktam sokat hallgatni, de magyar folkot is, pl. Zurgó, Muzsikás, Kaláka, Tárkány-művek, Buda folk band.


De van, hogy napokig csak prog metalt vagy death metalt hallgatok, máskor napokig modern dance zenéket, house-t vagy technot.

2021. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok otthon konkrét stílusokban,de pl.svéd altern zenét szoktam ha olyan kedvem van. Sigur Rós, Rökkurró pl.
2021. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Bocs,nem svéd,izlandi. :D

2021. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elsődlegesen metált meg rockot hallgatók. Másodlagosan meg klasszikus zenét és relaxációs zenét. Ha valami mást akarok hallgatni akkor EDM zenét hallgatok vagy olyan dalokat amik régebben divatba voltak, hogy nostalgiázak.
2021. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami épp megtetszik, nem szoktam annyira a műfajokat nézni. Habár van műfaj, amit nagyban elkerülök.
2021. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok több stílust csak 1 et
2021. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!