Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah jól tud énekelni,...

Azahriah jól tud énekelni, vagy mitől lett olyan sikeres?

Figyelt kérdés
Emlékszem még, amikor kezdte az egészet. Ránéztem a zenéjére, nem tetszett, nem találtam jónak. Azt hittem, hogy majd egy kis kiegészítő hobbija lesz, és megnézik max. néhány ezren a zenéit, de mitől lett sikeres? Amúgy régen szerettem, most már nagyon elvan szállva magától, egy öntelt kis majomnak tartom, aki azt hiszi, mindent jobban tud mindenkinél.
júl. 29. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó média-hype az, ami így felemelte
júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
73%
Egyrészt ő már celeb volt azelőtt is, hogy zenélni kezdett volna, és igen, a zenéje jobb az átlagnál, ennyi már elég.
júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg a konkurenciát: Manuel, T. Danny, Pogány Induló... Ilyet hulladék, semmitmondó szennyek mellett nem nehéz jónak lenni. Persze nem énekel hamisan, meg egész jól gitározik, de nem hinném, hogy egy erősebb mezőnyből is ennyire kiemelkedne.
júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Kevésbé olyan szar mint a legtöbb magyar könnyű zene. Szerintem ügyesen kihasználta ezt a piaci rézst itthon. Külföldön nehezebb dolga lesz, de drukkolok neki.
júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Alapvetően a puncihangú Azi gyerek, elfogadhatóan énekel, középesen szarul raggázik. Gitározni is tud, hozza kötelező szintet ami kell, de nem egy gitártehetség. Alapvetően a tényleges zenei képzettsége az KÖZEPES szintű, ami a jelenlegi magyar zeneiparhoz képest bőven jó.

Azariah legnagyobb erénye igazából a kreativitása. Nagyon jó érzéke van ahhoz, hogy különböző zenei műfajokat jó egyensúlyban képlékenyen ötvözzön. Magyarán a fúziós zenék mestere. Az arabos dallamvilágot a ragga-val, a poppal, az alternatív rockkal,és még egyéb műfajokkal nagyon jól ötvözi. Gyakorlatilag ő az egyetlen magyar zenész aki ténylegesen tud különféle zenei irányzatokat keverni. Ettől függetlenül a dalszövegek tartalma az sokszor semmitmondó nulla,

júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

(Hoppá véletlenül elküldtem előbb a kommentet... Folytatom.)


Ettől függetlenül a dalszövegek tartalma az sokszor semmitmondó nulla, a hadarva nyafogós nyálas éneklése sokszor érthetetlen és irritáló.

Szerintem Azi nem jó csak kevésbé szar, a többi magyar zenészhez képest.

júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!