Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valakinek van tabja vagy...

Valakinek van tabja vagy kottája Azahriah Tisztán iszom című számának gitáros részéhez?

Figyelt kérdés

[link]


itt az 1:41-1:53 részre gondolok


[link]


itt az instrumental is



#zene #gitár #kotta #Azahriah #Tisztán iszom
júl. 10. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Azahriahnak biztos van.


Bár ki tudja, lehet hogy neki pont nincs.

júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hallgasd le b+

ennel konnyebb dalt nem talalsz hogy gyakorold…

júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt a kũrva gyors szólót hogy hallgassam le?
júl. 11. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
#3 nem gyors annyira, lassítsd le a felvételt…
júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó csak én laikusabb vagyok és jobb lenne egy rendes kottát kézhez kapni
júl. 11. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el neke így kell tanulni, ütemenként leszeded és koncerten megnézed hogy játsza.

Hallásodat kell fejleszteni és a szolok leszedése nagyon alkalmas erre. Nem baj hogy laikus vagy, lassítsd le a felvételt és keresd meg a hangokat.

júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk igazad van. így kell fejlődni. köszönöm szépen
júl. 11. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Lemented a videót, vagy hangot és szinte a legalacsonyabb sebesség mellett hangról hangra leszeded, leírod és gyakorlod. Én VLC-vel szoktam mert jó minőségű lejátszó. Ideális esetben megtalálod a nyakon a hangnemet és nem kell óriásiakat nyúlni a gitáron. Jó lenne ha megtanulnád a pentaton skálát mert ennek a dalnak (is) abban vannak a hangjai és ha tudod a szabályosságot nem nyúlsz félre ha elhallod véletlenül.
júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, Azi élég sablonos gitárszólókat ír, nincs trükközés benne. Simán meg fogod tudni tanulni, lehallgatni. Mondom kezdő gyakorlatnak kiváló anyag.

“Gyors részek” amire gondolsz ott egy nagyon egyszerű technikát alkalmazz. Nem kell kipengetni minden hangot… Keress rá: Hammer-ons and pull-offs

júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!