Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek vagyok megközelítő...

Szerintetek vagyok megközelítőleg olyan jó mint Azahriah?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszíves csak olyan válaszoljon, aki hajlandó ezt a 2 percet végig hallgatni!


Előre is köszi!



jún. 24. 16:16
1 2 3
 1/21 Dinnye2 ***** válasza:
81%
Hallod, én amikor megláttam a kérdést, reflexből kiröhögtelek, bocsi. De aztán meghallgattam a számot, és nagyon tetszik! Úgyhogy szerintem igen, ha nem is teljesen egyezik a színvonal, de gratulálok, baromi jó!
jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem maga az alap és a hangod is jó, de a szövegíráson még bőven van mit gyakorolni. Nekem kicsit bugyuta, bár lehet pont ez volt a célod és paródiának szántad. Minden esetre kitartást, mert potenciál van benned.
jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy agyonszerkesztett azariah utánzat. Miért kell mindenbe belerakni ilyen torzító effekteket? Én a puszta énekhangodra voltam kíváncsi, nem arra, hogy a keverőgép mit művel :/
jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Végig hallgattátok?


A végén azért elég egyértelművé válik szerintem, hogy ez az egész viccből készült.


Móricz Zsigmond Mehemed és tehenek C. gyerekmondókájához elképzelt folytatás, Azahriah stílusban. Én jót nevettem! :D

jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ezt tényleg te énekelted és csináltad van tehetséged. De valamiért kicsit AI szaga van.
jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
5# Nem is kicsit. Szoktam AI-val szórakozni, és pont ugyanolyan hangszín, keverés.
jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kedves Vezető ***** válasza:
71%
Legalább olyan értéktelen mumble rap nyavajgás mint az összes többi hasonló.
jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem torzítva van a hangja, hanem egyszerűen nem az ő hangja. Valamilyen ai segítségével csinálta (magyarul becseszte a dalszöveget a gépbe és megkapta ezt).

Ugye jól gondolom, hogy suno.ai?

jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
8# Én is arra tippelek. 6-os vagyok.
jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Ez olyan kis semmilyen. Azi nyilván jobb.
jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!