Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek vagyok megközelítő...

Szerintetek vagyok megközelítőleg olyan jó mint Azahriah?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszíves csak olyan válaszoljon, aki hajlandó ezt a 2 percet végig hallgatni!


Előre is köszi!



jún. 24. 16:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
:DDD ez jó volt.
jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
:D
jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Az AI felvetés lesz a megoldás valószínű.

Feltételezem csak arra akart rámutatni valaki, hogy mennyire egyszerű egy ilyen bugyuta semmitmondó trash számot megalkotni.

Afelé tart bizony a világ, hogy a gépek ezt a piacot is bekebelezik. Egy kis nyekegés, egy kis utótorzítás és effektelés, és máris kész van a mai tinédzser hóbort zene.

jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Bár elég Suno-s a hangzás (főleg az allahuakbáros résznél), paródiának nem rossz.

Sőt, paródiának egész jó, benne van Azi "egyiptomi mulatósnak" csúfolt zenei világa, és a Mehemed mondóka is. Mint a korai IHM a Huncut karnevállal, meg a Deutsche Punkkal, ahol a dalok mellett az adott országuk kultúráját (nyelv, politika) is parodizálták.

jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem sikerült Azahriah után csinálni, ráadásul ő nem ai-val rakja össze a dalait. buktad.
jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Akármivel van csinálva, vicces ezért jó is. azi meg semmilyen...bár azért néha röhejes, de az nem ugyanaz.
jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Nincs elég baja az embernek komám, erre jössz még te is.
júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
Közelébe sem érsz
júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%

Azahriah egy kalap 💩, sokszor az értelmetlen hadarását érteni sem lehet, ez meg legalább vicces volt :)

Nyilván a Sunoval készült a cucc, hisz a többiekhez hasonlóan nekem is feltűnt, ugyanis én is szoktam a sunoval szórakozni, és elég érdekes szerzeményeket képes összerakni.

júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is nagyon jó, folytasd feltétlen!
aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!