Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nagyon cringe...

Csak szerintem nagyon cringe az Első Emelet?

Figyelt kérdés
Ha 80-as évek magyar zenéje, akkor mindenki róluk beszél. A retro rádió is telenyomja velük az adást, házibulikra is próbálják őket betuszkolni.

jún. 28. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik legrosszabb magyar együttesről beszélünk.
júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az Első Emelet borzasztóan kettős, a végletek zenekara: néhány számukat imádom (Éretlenek, A film forog tovább, Nézelődünk), a többit meg utálom (pl. a Táncosnő, Madam Pompadour, Állj vagy lövök stb.).
júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

Persze hogy az, ugyanolyan retro szemét, mint Rapülők, Szikora, Fenyő meg a többi hulladék, amit a borzalmas Retro ad.


Nekem is hallgatnom kell a 45+-os kollégák miatt, az ilyen Első Emelet-féléket pont az ilyen indokolatlanul beképzelt, tájékozatlan 45-50 felettiek hallgatnak, akiknek halvány fogalmuk sincs a mai zenékről (a mainstreamen kívül) és vinnyognak, h régen még igazi zenék voltak (nagy eséllyel az első kettő kötekedő válaszoló is pont ilyen) :DD


Az Állj vagy jövök és Éretlenek is borzasztóan kínos számok, sztem a mai popzenéket is bőven alulmúlják. Ezeknél tényleg csak az ilyen Emberek meg R-Go szintű borzalmak rosszabbak.

De ahogy korábban írta vki, szinte minden magyar zene hulladék, különösen a régiek, ami nem is csoda elnézve az idősebb korosztály igénytelenségét és szellemi szinjét.

júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

#13 Mit szólsz például az Illés, az Omega, a Metro, a Karthago vagy az LGT számaihoz? Azért ezeket egyáltalán nem lehet hulladéknak nevezni.


Ami szerintem még hulladék, az a Neoton Família 1980-tól és a Hungária, Barta Tamás kilépése után.(1971-től.)

júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!