Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Pedro-Pedro...

Mi a véleményed a Pedro-Pedro zenéről? Én életembe ilyen rossz és unalmas zenét még nem hallotam, nkd mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
jún. 20. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem. Eleinte nem volt bajom vele, de most hogy szinte minden második shorts videóban hallom, agyérgörcsöt tudnék kapni tőle.
jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mitől lett ennyire népszerű. Meg sokan nem is értik hogyan kellene használni. Minden sz@r alá bevágják indokolatlanul, hátha kiadja az algoritmus több embernek.

Ezért is töröltem a tiktokot, 99%ban egymást másolja a sok kis csíra, egyeniség vagy normális tartalom csak elvétve akad.

jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam sose itthon, aztán horvát rádióban hallottam először és ott utána nagyon sokszor. Vicces, egyenlőre még.
jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam, csak a párom mondogatta ezt reggel...
jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hogy idegesítse az embereket mint ahogy minden ilyen zene amit a legtöbb videó alá bevágnak
jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bárki még nyugodtan aki adja ki magából, érdekel az egész internet véleménye!

Tessék összhasonlítani egy igazi aligha ismert külföldi zenével..ÉG és FÖLD lesz a végeredmény...

Gyerekik, ezt hallgassátok meg[Na ez már zene a javából]


Le Shuuk vs. Jerome - You & Me

Vagy még:

Jerome-light


És akk össze lehet hasonlítani ezt azzal a semmilyen Pedro-Pedro zenével..

jún. 21. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig inkább a Pedro-pedro, mint a Kicsi gesztenye, vagy Rúzsa Magdi bármelyik száma.
jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alabpól nem egy nagy szám, de őszintén...a Despacito jobb volt? :D Ha jó videó alá vágják be nekem kifejezetten tetszik, csak ritka az olyan. Szerintem az eredeti mosómedvés videó nagyon aranyos, és elkapja a ritmusát ahogy "táncol". Nyilván sokan próbálják reprodukálni, aminek a nagy része sz@r, de van egy-két jó. Viszont ha bedobja egy nap ötödjére a mosómedvéset én mindig végignézem.
jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!