Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti valaki Emilie Autumn-t...

Szereti valaki Emilie Autumn-t? És. Ha igen, miért? Miért lehet őt szeretni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 13:37
 1/8 anonim válasza:

Éééén.*-*

Hogy hogy mért?Mert rohadt jó zenéje van:D

2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, még annál is jobban. Nagyon tetszik a hangja, a megjelenése, a ruhái, csodálatosan hegedül, a zenéje is nagyon jó. Mindezek mellett még szép is, és a személyisége is wáóóó. :DD hát csak ezért.
2010. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mitől szép? A smink alatt szerintem egy teljesen új ember van..Nekem az a nő túl..művi.
2010. okt. 30. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért szeretem, mert tetszik a zenéje. Ötletes, egyedi, bár a hangja először kicsit fura volt, de mára megszoktam és nagyon szeretem. Az, ahogyan kinéz meg nem érdekel. Tőlem akár zacskót is húzhat a fejére, ha a szépségből akart volna megélni modellnek megy és nem zenésznek.
2011. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,tudom én hogy a zenéhez egyáltalán nem kapcsolódik a külső... Csakhogy az előző válaszoló azt írta hogy szép... Aztán én meg megkérdeztem hogy miért. Amúgy ami a "személyiségét" illeti... Nem hinném hogy ismeri..szóval..ez...
2011. júl. 3. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, az tényleg furcsa, amikor a sztárokról (nem feltétlen Emilieről) úgy áradoznak a rajongók, hogy ilyen meg olyan kedves és aranyos, meg jófej, holott nem is ismerik, lehet, hogy valójában hót bunkó (persze, lehet kedves is) csak róla szóló cikkek "kissé" szépítenek a valóságon. A lényeg, hogy Emilie sem külsőleg (bár tetszik, ha nem is maga a lány a ruhái nagyon) sem személyiségileg nem érdekel, ha a zenéje jó. :)

*utolsó voltam*

2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek. És a ruhái tényleg iszonyat jók....
2011. júl. 8. 12:50
 8/8 Scarlett O'Hara válasza:

[link]

ezene a képen smink nélkül van, szép nő és a sminkje, stílusa a zenéhez kapcsolódik!

2013. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!