Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire kell a kormánymédiában a...

Mire kell a kormánymédiában a házasságtörést reklámozni naponta többször ezzel akarják érzékenyíteni erre az embereket?

Figyelt kérdés
akárhányszor bekapcsolom Petőfi vagy Rádió1 mindig egy pasas arról kornyikál meg repel hogy házasságban élt mielőtt megismert valami nőt és azt hitte jó ember de ez őt sem kerülhette el vagy valami ilyesmi
2023. máj. 8. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Azért egy dalcímmel ki lennénk segítve:D


De amúgy komoly ez a gond?

Az, hogy "szőkével álmodtam, barnával ébredtem, egy vörös lánnyal táncoltam, de mással érkeztem" vagy valami hasonló az milyen erkölcsi üzenetet hordoz?:D


De nem mintha lenne igény a popzenében a hardcore konzervativizmus propagálására. MOndjuk az állami művészeti tanács már összejött, szóval hamarosan lehet ez lesz az irány:D Akkor lesz halott a művészet kis hazánkban...

2023. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, amit művelnek, az tuti, mert sokszor önellentmondásba keverednek.
2023. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értettem valami Halompénz a zenekar címet nem tudok annyira nem érdekel hogy kutatgassak utánna
2023. máj. 9. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jhaj XD Troll gyökér:D
2023. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halott pénz😅
2023. máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!