Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik basszusgitár hangolók...

Melyik basszusgitár hangolók megbízhatóak.... Ha nem is a legolcsóbb de szeretnék egy 'fix pontot' A bassgitár hangolásban... Miket javasoltok?

Figyelt kérdés

Van most is egy, használtan vettem csomagban küldték... Működik működik de valahogy olyan mintha hol működne hol nem...

Hozzáértő ismerősöm sem igazán volt elégedett vele...


2023. ápr. 18. 10:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

A tizes hozzászóló válasza érdekes és különleges számomra..... Merthogy ezek szerint így is működik a dolog hogyha az embernek nincs hangolója. Én azért persze szerzek egyet (valami jobbat...)

2023. ápr. 19. 00:32
 12/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy működik. Szerezz, ha kell, csak írtam hogy van élet nélküle is.

Simán tudok viszonyítási alapnak venni bármit. egy dalt is, ha tudom milyen hangolásban játsszák.

2023. ápr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Színpadra azért is ajánlott mert ezek a pedálok le is némítják a gitárt hangolás közben. vicces lenne 2 szám közötti hangolásnál ha a közönség is hallaná a prüntyögést :D
2023. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 a felvetés jogos. ezért vannak csupa floydroseos gitárjaim, ott ha elmászik a fények hőjétől, akkor a finomhangoló van csak. vagy a gitárcsere gyorsan két dal közt. :D
2023. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat még egyszer is!!
2023. ápr. 19. 12:05
 16/19 anonim ***** válasza:
G húron van D üveghang, és így tovább a többin. Precízen össze lehet ellenőrizni őket egymáshoz képest, másodpercnél hosszabb összelebegés Hz-en belüli pontosság. Ha ilyenkor is hamis önmagában, akkor vagy oktávot kellene állítani, vagy magasak a bundok és alkalmazkodni kell technikával.
2023. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2023. ápr. 19. 16:24
 18/19 anonim válasza:
Fender mobil app szerintem nem rossz és ingyenes.
2023. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2023. jún. 6. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!