Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Lead Star gitár milyen...

A Lead Star gitár milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló, illetve pont ilyen van nekem is 93'-ból és hogy még mindig előszeretettel használom koncerteken is önmagáért beszél. Egy stratocaster másolat, azt hiszem hogy német de ezért nem kell nagyot gondolni róla hiszen ez egy teljesen átlagos kópia lapraszerelt testtel csak nagyon kényelmes és remek hangja van. A mai budget kínai stratok sajnos még mindig elmaradnak mellette.
2022. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A késői NDK terméke, azaz keletnémet csoda. A teljes neve Musima Lead Star. Elmegy, de inkább csak kuriózumnmak jó, vannak használtan sokkal jobb hangszerek is.
2022. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 Jaja, tényleg az. Olcsó volt azért vettem anno újonnan aztán mégis megtartottam. A teste elég érdekes, tömör fa középen és elöl hátul egy egy réteg laminált akármi. Lehet hogy ezért olyan különleges.
2022. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!