Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Felnőttként mennyivel nehezebb...

Felnőttként mennyivel nehezebb megtanulni gitározni? Milyen tapasztalatokkal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnek érdeklődni, hogy kinek mi a saját tapasztalata aki 30 éves kor felett kezdett el gitározni. Milyen fejlődési szakaszokon mentetek keresztül stb. Én február óta tanulok egy tanárral, akivel elégedett vagyok. Heti 2x járok, vannak jobb és rosszabb napok de általaban 30-40 percet gyakorlok hétköznap. Egy nylon és egy fémhúros gitar van a reperotarban. Kinek mi és hogyan segített a fejlődésében. Az egész egy covid hobbilent indult, 10 évet anno máé foglalkoztam zenével (dob) viszont azt magánügy miatt egy életre letettem. Koszi a válaszokat.

2021. júl. 2. 01:47
1 2
 11/13 Mojjo ***** válasza:

@10: Miért menne tönkre? Nem egy 6 kilós Les Paullal álltam, hanem egy másfél kilós klasszikus gitárral ültem. Egyenes háttal.

Az úszás jó dolog, az 1 óra gyakorlás viszont nagyon kevés bármire is.

2021. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan kevés az! Csak az a lényeg, hogy rendszeresen csinálja az ember, minden nap, és akkor ha lassabban is, de fejlődni fog. Nem hajt a tatár. ;) Bizonyított tény, hogy a sok ülés káros. De ha nem rendszeres ez a 6 óra, és néha fel is áll az ember, akkor okés.
2021. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mojjo ***** válasza:
@12: Persze, nem egyben húzza le az ember :) Rendszeresnek meg hát... igen sok ember ül 8 órákat a melóban. Mondjuk alighanem igazad lesz és tényleg nem az egészséges életmód csúcsa ez.
2021. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!