Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket érintett már meg...

Titeket érintett már meg ismert személy halála, akit nem ismersz személyesen, de nagyon szereted amit csinált? Hogyan adtátok le a tiszteleteteket, segített valamit?

Figyelt kérdés
Chick Corea halála iszonyatosan lehozott az életről.

#halál #jazz #Chick Corea
2021. febr. 13. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Chester Benningtonról született ugye rengeteg cikk a halála után, és ennek hatására kezdtem el Linkin Parkot hallgatni, és így sajnos az öngyilkossága után lettem rajongó. Szóval így kicsit fura volt, mert nem igazán ismertem mikor még élt, de így is sírtam miatta sokszor.

Mostanában sokszor gondolok arra, hogy a kedvenc bandáim közül a Rammstein tagjai a legidősebbek, és egyszerűen megőrülök majd, ha valaki meghal közülük, óvodás korom óta imádom őket. Nyilván nem aktuális a dolog, mert azért még nem vénemberek, de pl. amikor Till az intenzívre került tavaly, na ott befostam rendesen. Azt nem tudom, hogy hogyan adjam le a tiszteletem ilyen helyzetben.

2021. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem sírok ismeretlen emberek miatt, ha kedvelem amit csinál ha nem
2021. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
64%
Igen II. János Pál pápa halála.. nagyon szerettem és tiszteltem. Amikor meghalt nagyon sírtam. A temetését mutatták a TV-ben..miközben néztem kitört belőlem a zokogás. Tiszteletem jeléül szerettem volna a temetésén részt venni de nem volt rá lehetőségem hogy ott legyek. Ez a mai napig bánt. Hogy nem tudtam a tiszteletemet kifejezésre juttatni.
2021. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!