Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni a 2021-es Eurovíziós Dalfesztivált?

Figyelt kérdés

A múltkori belga produkció nagyon jó volt és idén is ugyanaz az együttes képviseli az országot!

Szóval remélem, hogy az Eurovision 2021 győztese Belgium lesz!



#eurovízió #Belgium #Hooverphonic
2021. febr. 3. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Akik transznemű hímnőstény hermafroditákat indítanak... :D
2021. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
aki halálos beteg is
2021. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aki valamelyik kissebbséget képviseli, ez már rég nem a zenei tudásról szól.
2021. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha indítanánk egy döglött pontyot az tuti megnyerné
2021. febr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az a véleményem, hogy egyedül Litvánia és Franciaország esélyes a nyerésre. De itt aztán lesznek még erős számok (pl. Efendi, Destiny). Összességében eddig ez gyenge...
2021. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Svájcot, vagy Máltát mondanám, de idén rengeteg múlik a színpadképen. Ha Bulgária össze tud hozni egy szívfacsaró, gyönyörű színpadképet, szerintem meg fogják nyerni.
2021. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5.-ös vagyok. Mostmár Svájcot mondanám. (kedvencem Moldova)
2021. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem idén a francia dal a kedvencem, valahogy az fogott meg a legjobban, úgyhogy nekik drukkolok. Én a belgáktól őszintén kicsit ,,jobbat" vártam, a 2015-ös és 17-es produkcióik fantasztikusak voltak, főleg a 15-ös sráchoz képest nekem kicsit visszalépés az idei induló(k), de majd meglátjuk hogy teljesítenek élőben, remélem rácáfolnak a mostani álláspontomra :)
2021. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként Bulgáriáról mi a véleményetek? Szerintetek képes megnyerni a versenyt?
2021. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as voltam, nekem nagyon tetszett a bolgár dal, de szerintem (csak szerintem) sajnos nem fog nyerni, nem egy tipikus Eurovíziós dal, pedig ahogy én észrevettem a legtöbb nyertes dalnak elég hasonló volt a sémája, de ettől függetlenül nekik is nagyon drukkolok.
2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!