Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kinek kellett...

Szerintetek kinek kellett volna megnyernie a Dal-t és képviselnie országunkat az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
vagy szerintetek is ByeAlex a legjobb választás?
2013. márc. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljes mértékig ByeAlex a legjobb választás mert egyedi és ebből csak egy lesz az eurovízióson :D szóval szerintem ő az akinek képviselnie kell minket :D
2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én még Szilviéknek drukkoltam, de hát nem tették be a legjobb négybe (amúgy ezen nagyon meglepődtem..Ahhoz képest, hogy az egyik adásban nekik adtak majdnem maximumot, most meg 0-t..)A négyből három tömegzene volt, úgyhogy Alexre szavaztam 1-et,mert ő egyéniség és legalább ez a dal a sajátja, nemcsak valaki a kezébe adta, hogy ezt énekelje el.
2013. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végre egy üdítő hang, nem a tucatzene. Én nagyon szurkolok neki.
2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyetértek. Szerintem is jobb, hogy tucatos érzelgős, popos, celebesről egyedire váltottunk. Az Eurovízió idén is teli lesz ugribugri tuctuc tömegzenével, mutassunk mi valami mást.

Plusz jó, hogy eredeti nyelven adja elő Alex pár svéd szóval ötvözve. Ha adott a lehetőség, minek nyomjuk angolba?

2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!