Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szintetizátort vegyem?

Melyik szintetizátort vegyem?

Figyelt kérdés

Hello,


Keresek egy megfelelő szintetizátort/digitális zongorát félig ajándékba félig saját használatra. Az én részemről jó lenne ha pc-hez csatlakoztatható lenne, hogy tanulásra és szórakozásra szánt programokkal használhassam (midi?), esetleg később komolyabb szoftverekkel. Akinek pedig ajándékba szánom jó lenne ha tudná pc-től független standalon billentyűzetként használni fülhallgatóval, illetve legalább 61 billentyűs legyen. És jó lenne, ha 30 ezer környékén lenne max. az ára, illetve nem lenne nagyon hamis a hangja, értem ez alatt a zongora hang hűséget. Létezik bármi ami ezeknek a kritériumoknak valamelyest megfelel? Sajnos nem ismerem annyira a dolgokat, ha jól sejtem nem is szintetizátort, hanem valami midi kontrollert keresek,de annyira nem vagyok tisztában a különbségekkel.



2020. dec. 16. 10:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Illetvve még ezeket találtam


Timeless Tools 61

Schubert Etude 225 USB


és amik már kicsit túllépik a költségvetést :


Casio LK-136

Soundsation K4U

Casio CT-S300 - ehhez elvileg jár adapter


illetve ami még esetleg beleférne az a Yamaha NP-12 BK, de ha lehet inkább valamelyik olcsóbbat választanám.

2020. dec. 18. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!