Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik belépő-szintű szintetiz...

Melyik belépő-szintű szintetizátort vegyem meg, illetve van-e más javaslatotok, ötletetek?

Figyelt kérdés

Ami most körvonalazódott, hogy nekem egy olcsó, viszonylag jó hangzású, dinamikus (billentésérzékeny) hangszer kellene, mely rendelkezik valami normálisabb zongora-sample-el.

A szintit tanulásra, majd a későbbiekben számítógéppel összekötve Midi keyboard-ként szeretném használni, a kreatív hajlamaim kiélésére. Az sem árt, ha van benne split/divide funkció.

Használt termék is érdekel természetesen (mivel ebben az ársávban kb ilyen Casio-szintű remekekkel lehet találkozni, ha zsírújat szeretnék).


2010. jún. 28. 22:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Na ezeket találtam eddig, árat is írok, mert az is tényező:

-YAMAHA PSR-E403 45-50 ezer (használt)

-YAMAHA E313 35 ezer (használt)

-Medeli M10 (ez zsírúj, de olyan is talán) 33 ezer

-Medeli M10 (használt vagy "5 órát") 22 ezer

-Bontempi PM 683 Hi Generation (használt) 18-22 ezer

-Yamaha PSR-280 (használt) 22-25k

Ha még találok, majd írok.

2010. jún. 28. 22:51
 2/5 anonim ***** válasza:
En a PSR-E403-at valasztanam! :) Medelit semmikepp ne.
2010. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Medeliről van egy cikk, ott dícsérik az ár/érték arányt (lehet, hogy csak az eladás érdekében):

[link]


Viszont kétségtelen, hogy a Yamaha többet tud. De nem feltétlenül kell ebből a "Listából" választani, csak most nincs nagyon időm arra, hogy a teljes magyar internetet végigkutassam kezdő szintetizátorok után.

2010. jún. 29. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam még:

Yamaha PSR E-323: 40-45 ezerért

2010. jún. 29. 14:48
 5/5 anonim válasza:
Semmiképpen ne vegyél mást ha zongorázni akarsz csak Yamahát.Abban vannak a legjobb zongorahangok,veri még a Korgot is.Nekem van mindkettő,és elhiheted.Az előttem szóló jó tippet adott.A Yamaha PSR-ek mind jóvétel.Ha komolyabbat szeretnél,akkor Yamaha Tyros,de annak már nagyon borsos az ára :)
2010. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!