Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket vegyem meg?

Szerintetek melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
van egy számítógép(pc) és van egy szintetizátor és csak az egyikre van pénzem és mindkettőt nagyon szeretem mert szeretek játszani de gépem elég elavult de szeretek zenélni is és szintúgy egy őskövület a saját szintim Melyiket vegyem meg?

2013. dec. 23. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezt nem döntheti el helyetted senki sem.


Egyébként megoldás lehet ,hogy iylenkor sok botl 0%-os vásárlási lehetőséget biztosít, hosszú futamidőre. Például az én kamerámat 2 évre kértük, és egy forinttal sem kerül majd tbbe, mint az eredeti ára, és elég havonta 4000ft-ot törleszteni, amit automatikusan levesznek a számláról. Így akár mindkettőt megveheted.

Vagy nézz használtat, ott is tlaálni nagyon jó fogásokat.

2013. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de gyerek vagyok még nem dolgozhatok majd jövőre(16) és csak az egyikre van pénzem de mindkettőt szeretném
2013. dec. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!