Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PS3 játékok. Szerintetek...

PS3 játékok. Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

vettem egy ps3-at 62 ropiért, de a 80as keretbe már csak egy játék fér bele.

-Call of Duty:Ghosts

-Battlefield 4

-GTA:V


Tényleg nagy dilemmába vagyok mert mindegyik tipusú játékot imádom de nem tudok dönteni...



2013. nov. 2. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezeket a kérdéseket kell megválaszolnod: Játszottál-e már konzolon fps-el, ha igen, menynire szereted, menynire megy, ha nem, akkor kell-e neked? Fogsz-e neten játszani? Számít-e a singleplayer?


Ha nem használnád ki a netet, akkor én a GTAV-öt mondanám. Ha kihasználod, akkor is azt tenném az első helyre, aztán szerintem a Ghost követné.


De akár vehetnél régebbi játékokat, 6000-7000-es áron, és akkor mondjuk kettőt is beszerezhetnél...


Jó játékot!

2013. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nem is lehet kapni a Ghost-ot.

De én nem szeretem az ilyeneket, én az Assassin's Creed IV-el meg a Splinter Cell- Blacklist-el játszok. De szerintem is a Ghost lesz a jó, mert abba tudtok haverokkal játszani osztott képernyőn.

2013. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a ghosts-ra már lehet előrendelni :)
2013. nov. 2. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a GTA5 messze veri mind2-t. A Ghost egy újabb lehúzás lesz, a BF az jó játék viszont a GTA-t meg se közelíti. Én a helyedben azt venném. Már csak azért is, mert az sokkal tovább fog lekötni.

Viszont én PS3-ra 2-3 ezer forintokért szoktam beszerezni a játékokat. Jó, nem a legújabbakkal játszom, de a régebbiek is vannak olyan jó, ha nem jobbak. Nézegesd őket szerintem használtan, vagy nézzél jó régebbi címeket és akkor egy újnak az árából kihozol sok jót. Ajánlom a jatekaim.hu weboldalt. Ez egy Aukciós oldal kimondottan videojátékokra összpontosítva. Én is nem egy üzletet lebonyolítottam már rajta és nagyon jó.

Bárhogy döntesz jó szórakozást hozzá és üdv a PS klubban! :)

2013. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs meg a GTA V de szerintem hasonlít az Assassin's Creed IV-hez. Igen, üdv a klubban. Jó szórakozást, nem fogod megbánni, hogy ps3-mad van. Nekem 2008 óta van, eddig egy olvasófej cserére kellett mennem tavaly. Meg ott átnézték a gépet, és 2 ezerét újrapasztázták mert kellett, de nem volt olyan hogy fullra elszáradt. Akárki akármit mond, nagyon jó a ps3. Online feltétlen játsz! Ingyenes, a játékosok normálisak.
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :D

akkor GTA V lesz a nyerő! :)

2013. nov. 2. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, hogy GTA V.
2013. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!