Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ps3-mat vennék. Ezek közül...

Ps3-mat vennék. Ezek közül melyik ps3-mat vegyem meg?

Figyelt kérdés

Vennék ps3 mat, úgy kb. 40.000 ezerből, de még egy 5ezret tudnék talán gyűjteni..


Szóval kerestem pár olcsó ps3-mat, és az a kérdésem hogy ti melyiket ajánlanátok, melyik a jobb. stb.. ?..


Azt nem tudom hogyha egy ps3 teljesen gyári, akkor a vinyórol még letudja játszani a letöltött játékokat??


most kb olyan sorebben vannak amik nekem, szimpatikusak(első 3)..


1. [link]


2. [link]


3. [link]


van még itt több ezeket ültek a végére.ezek azok amik már nem nagyon érdekelnek..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. okt. 29. 09:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagyis az utolsó 5 is érdekel, csak nem tom milyen állapotúak stb.
2013. okt. 29. 10:04
 2/16 anonim ***** válasza:
éna helyedben inkább ujat vennék...nem tudhatod mit csináltak vele attol hogy odafirkantják hogy ujszerű..:D
2013. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen igen. de akkor az sokkal drágább is..nem?
2013. okt. 29. 10:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Akármelyiket is veszed....CSAK SZEMÉLYESEN VEDD ÁT.... ezzel el kerülheted hogy átverjenek...


1. Az első nekem gyanúsan olcsó...

[fat gépek 30ezrek... ez meg slim ráadásul cfw-van rajta...És azért adja el mert kapott superslimet? amit ugye nem lehet törni...] nekem kamu szaga van...


2. Ez se tiszta hogy miért ilyen olcsó...

csak a gép megéri az árat...nem hogy még 3 "nagy" játék...


3. Ez is rohadt olcsó a cuccok hoz képest...

[bár inkább ezt venném mert rakat cuccot ad]


4. ez is jó sztem


5. [fat 80gb gép] NE ezek sárgaledesek lesznek...

6. ez is fat gép eszedbe se jusson...

7. ne

8. ne


Amire azt mondom hogy nem hiszem hogy kamu az egyedül a 4es link...

Többi valamiért nagyon nagyon nagyon olcsó...


Sok sikert hozzá :D

[jah és teszteld a gépeket legalább 1 órát játssz és ha nincs porszívó hangja veheted xD]

-----------------------------------

Jah és ha flashletetni akarod akkor csak 2000-res slimet vegyél mert a többi nem törhető

2013. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, a bolti ugye drágább de inkább a minőségre hajazz ezeknél a konzoloknál mert lehet hogy az olcsó szarokkal csúnyán átvernek, és mint az az előző kommentelő is megirta, némelyik játékkal együtt tényleg GYANÚSAN olcsó!
2013. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TaKy99 ***** válasza:

Az 1-esel tutira vmi gond van:

Frissen regisztrált tag, csomó 30ezer körüli ajánlattal, ami mind, mind áron alul van! Ezekhez vagy nem legálisan jutott hozzá (pl.rablásból), vagy lehúzás. (Ja, mielőtt még vki rágalmazással vádolna, ez csak a véleményem, bizonyítékom nincs rá, csak a körülmények miatt gyanús!)


a 2-es már törölve

a 3-as A sok Game és kiegészítő miatt nagyon olcsónak tűnik/ nagyon megéri, ha minden eredeti és működik jó vásár. CSAK személyesen érdemes megnézni.

a 4-es reális ár, szintén csak személyesen

a többi FAT masina felejtős...

2013. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

értem..

pl. a 2.-nak, utána megnéztem a profilját, és több műszaki cikket is árult nagyon olcsón, viszont mindegyiknél más nevet adott meg, szóval az biztos kamu volt...


Akkor ha ezek közöl választok akkor majd a 4. lesz..

De lehet hogy majd megbízhatóbb oldalakról veszek pl vatera, vagy használt konzolos űzetek stb..

2013. okt. 30. 10:47
 8/16 TaKy99 ***** válasza:
Sajnos a Vatera semmivel sem megbízhatóbb. A mögötte álló cég nem vállal garanciát az ügyletre. Lényegében ott is magánszemélytől vásárolsz, csalók ugyanúgy jelen vannak. Kerüld a frissen regisztráltakat. Illetve ott is csak személyesen vásárolj!
2013. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sajnos manapság ilyenek vannak..ismerősöm is a jofogásrol vett xboxot és nem kapott hozzá kontrollert meg 160 as gigás memókártya helyett 12es volt benne + 2 játék is volt a hirdetésben...találjátok ki meg e kapta...(amugy 43 K ért rendelte és ottmaradt a nyakán)
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Még gondolkodom hogy honnan is vegyek, lehet hogy nem is ps3-mat veszek hanem xboxot, mert az olcsóbban találtam újonnan.



Körül is néztem még, ilyen konzolos online üzletet..

Újonnan tálam xbox 360 slimet 6gb 47000ft körü,l

de sima ps 3 slimet nem találtam ami olcsó, csak super slimet 12gb-osat, 59000ft ért az viszont nem lehet flash altatni...

2013. okt. 30. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!