Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Evanescence-ről?

Mit gondoltok az Evanescence-ről?

Figyelt kérdés
Most tényleg jöhet a véleményetek.
2010. júl. 22. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz zenekar, kiváló énekesnő Amy Lee és szépen zongorázik. Viszont a gitárosok lehetnének technikásabbak is, lehetne zúzósabb gitár téma is. Amúgy pontosan milyen műfajú zenét játszik az Evanescence? (Nem értek hozzá, mert nem vagyok igazán rajongó, főleg reggae-t hallgatok, de van egy két számuk ami tetszik). Nekem azt mondták, hogy gothic rock. Javítson ki valaki, ha tévedek.
2010. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gothic rock! Nem rossz!
2010. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Zeneileg ok,de nagyon eröltetik ezt a "végzet gothjai" stílust,túlzottan is a divatra hajtanak - főleg a klippjeik hatásvadászok.
2010. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én sem vagyok rajongó, csak néhány számukat szeretem. Várok még válaszokat.
2010. júl. 23. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Amy nem lenne annyira rossz ( bár nekem egy idő után irritál a hangja), de a gitárosok tényleg lagymatagok.

Tényleg erőltetik ezt a goth zene dolgot...

2010. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A nőnek szép és erős hangja van, viszont a dalok sokszor unalmasak, pl. a Bring me to life-ot nem tudom végighallgatni, túl egyhangú az egész, mégis volt, amikor a csapból is az folyt. Ebből látszik, hogy igyekeznek olyan számokat írni, amelyek mindenféle stíulú embernek eladhatók, amelyeket bármikor leadhatnak a rádióban is, szóval elég "lájtosak".
2010. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen...az biztos, hogy egyhangúak és unalmasak. Sok számukat meg sem tudom különböztetni egymástól. De én pl a Bring me to life-ot nem tartom unalmasnak.

Köszönöm a kommenteket. Jöhetnek még.

2010. júl. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!