Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Evanescence rajongók mit...

Evanescence rajongók mit gondoltok a 'What you want'-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem rossz,de nem az igazi Ev.Össze sem hasonlítható a Going underrel vagy a Bring me to life-al,vagy akármelyikkel.És tudom,Amy azt nyilatkozta,hogy ezt a dalt nem akarta epikusnak írni,de akkor is.Ez már kicsit pop-rock hangzás nekem.
2011. aug. 23. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Megjelent egy új szám? Ilyenkor jó, hogy gyakorikérdéseket olvasok. :D

De még ezután sem fenyeget a veszély, hogy fan legyek. Szerintem hasonlít a Fallen-számokhoz, csak még egy fokkal gagyibb. De az albumot majd lehet végighallgatom, ha nagyon unatkozom.

2011. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért hasonlít anyyira a We are the fallen számokhoz mert az EV régi dobosa,baszzus- és ritmusgitárosa a We are the fallen tagjai,és hasonló zenét játszanak,de szerintem egyik sem gagyi.-.-"
2011. aug. 24. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Micsoda? xD Én úgy értettem, hogy a Fallen nevű albumhoz.
2011. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jah,akkor bocsi,kicsit fáradt vagyok.xD

Egyébként a Fallen számok nem gagyik szeritnem az a legjobb albumuk.Meg a felvételek amik a The open door előtt készültek.Igaz azon is van néhány jó szám,de minél több lemezt adnak ki annál jobban 'elpuhulnak' szerintem.://

2011. aug. 24. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is a Fallen a legjobb albumuk. =) 14 évesen nagy fan voltam (lol) és a Fallent nagyon szerettem, de a The Open Doort sohasem.
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként én fan vagyok még,de ha ilyen számok lesznek az egész albumon akkor....

nah mindegy köszi a választ.=)

2011. aug. 25. 12:27
 7/10 anonim válasza:
egy banda szerintem nem ragadhat le egy stílusnál. nyilván ők is fejlődnek, alakulnak, és így a dalok is másmilyen hangzásúak lesznek. fogadjuk el, hogy sosem lesznek fallen-szerű dalaik már. ebből a stílusból Amy már felnőtt. már nem látja olyan komornak a világot...
2011. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.Egy interjúban azt olvastam,hogy a mostani album az 'igazi Evanescence'.Hát,ha ez az Evanescence,akkor köszönöm,nem kérek belőle.:'(
2011. dec. 26. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ez az "átalakulás". Sőt, kifejezetten örülök neki. A Fallen tényleg a legjobb albumuk, de nem lehet leragadni nála, mert egy idő után elképesztően unalmassá válik. Ráadásul szerintem remek, hogy Amy-ék képesek megújulni, hiszem sok banda pont e miatt megy a süllyesztőbe. Nekem nagyon tetszik az új szám a klippel együtt. :) Várom az új albumot és még sok-sok ilyen számot! :DD
2011. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hiszen*
2011. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!