Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem igénytelen ez...

Csak szerintem igénytelen ez a sok videózás a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó videósok, pl.VR, PamKutya én őket szeretem nézegetni, vagy Unfield. de mostanában mindenki videózásba kezd azt veszem észre. kis 18 év alatti gyerekek, akik azt hiszik, hogy van témájuk. én tegnap láttam meg egy csatornát, éppen egy VR videót néztem, és a Youtube feldobta a videót mint lehetséges megnézendőt. nekem a szavam elakadt. egy 4-5 perces videó volt, ahol a gyerek elnézést kér, hogy egy ideje nem tett fel videót, meg elmondja, hogy mit szeretne a jövőben a videóiban. értelmetlen, gyerekes viselkedés volt számomra, de (oké, nem vagyok normális) megnéztem a többi videóját is. nem sok, kb. 5,6. borzalmas. téma nélkül áll ki, megfelelő felszerelés nélkül. de nem csak a felvételek minősége a gond, hanem, hogy nincs téma, és rosszul csinálja. Valakinek szüksége van arra, hogy előre megfogalmazza magának, hogy milyen szavakat is használjon. ezzel semmi baj nincs. ezt kéne ezeknek is, mert nem tudnak beszélni. Nem tudok hányan láttátok ezt a videót, csatornát, nem tudok linkelni, annyit tudok, hogy NEVER a youtube neve. ha rákerestek akkor meghallgatnám a véleményeteket. De nyilván nem csak ő, sokan csinálják az ilyeneket, borzalmasan, csak az ő videóján akadt meg a szemem, és gondoltam, hogy le kell írnom, hogy mennyien próbálnak hasonlítani olyanokhoz, akiknek soha nem fognak a közelükbe sem érni.


köszönöm annak aki végigolvasta. a kérdés írója, egy soha nem videózó férfi.



2016. márc. 20. 07:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Na jó. Azt megértem, hogy negatív véleményt alkotsz egy emberről, vagy arról, amit készít. De az már sok, hogy vérig sérted és lesz@rozod őt is, meg azt is, amit készít. Senki, ismétlem SENKI nem érdemli meg, hogy leretkezzék akár őt, akár a munkáját. Ez a viselkedés Téged is minősít... :(
2016. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
jó legyen, befejeztem. nem irok többet. se kommentet se új kérdést ezzel kapcsolatban. látom véditek, rendbe van, legyen úgy. elfogadom az emberek válaszát, és véleményét ezzel kapcsolatban, biztos nekem vannak rossz meglátásaim, lehet át kellene gondolnom ezeket a fiatalok szemével nézve, hiszen, tényleg csak szórakoznak. jó fordult most a világnézetem, ha összevetjük az előző megnyilvánulásaimmal, de nem kérek elitéletet, befejeztem, vége. nem szeretnék negatív kommenteket látni ezalatt a kérdés alatt ha megkérhetem. bár nem tudom kérhetek e ilyet. én ezeket nem fogom megérteni, de nektek biztos jó szórakozás. több mint 30 komment volt itt, de ez az utolsó világított rá nekem arra, hogy ha van egy véleményem, azt nem vigyem túlzásba. biztos sok embert bántottam meg ezzel, pedig nem ez lett volna a célom. de nekem már mindegy. Köszönöm neked utolsó, hogy véget vetettél ennek (most saját magamban is le tudtam zárni). és szeretnék tőled is elnézést kérni NEVER. nem tudom hogy hívnak, vagy olvastad e a kritikámat(bár gondolom, hogy nem, mert akkor válaszoltál volna) de ha ezt te sohasem láttad, akkor mindegy úgy is, de ha láttad már, akkor kérlek lásd ezt is. És volt itt még valaki (persze sokan) akit még talán megbánthattam, az előttem lévő válaszoló, akinek hatására valtozott meg a véleményem, aki azt írta régebben, hogy ismeri is a szóban forgó videózót. Nem gondoltam, hogy ennyire rá lehet engem világítani, hogy amit eddig elitlétem, fiatalok sz@rságainak tartottam ezennel el tudom fogadni. köszönöm neked még egyszer. és elnézést kérek még mindenkitől, akit valamilyen szinten megbántottam!
2016. márc. 25. 18:11
 33/35 A kérdező kommentje:
míg az üzenetemet fogalmaztam, valaki közbe írt. akit a végén megemlítettem, az a 30-as válaszolóra vonatkozott. név szerint ”H.Veraaa"-ra. az ő kommentje változtatta meg a véleményemet. és ezennel vége tényleg!
2016. márc. 25. 18:14
 34/35 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy így bocsánatot kértél, nincsen semmi baj, ha megosztod velünk világnézetedet és kiállsz a véleményed mellett. És igen, N.E.V.E.R is látta ezt az egészet és nagyon szépen köszöni, hogy véleményt alkottál róla és egy kicsit elterelted jobb irányba! :D
2016. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Gondolom te vagy a NEVER. rossz érzés egy kicsit, hogy így lehordtalak mindennek aztán megváltozott a véleményem egy barátod hatására, és te ezt végig láttad. ugyanakkor jó is, hiszen sikerült megbocsájtanod, és erre nem mindenki lett volna képes. köszönöm szépen, és további sok sikert a videóidhoz. ilyen hozzáállással abba ne hagyd, főleg ha szereted is, ilyen hülyék miatt, mint én.
2016. márc. 26. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!