Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem igénytelen ez...

Csak szerintem igénytelen ez a sok videózás a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó videósok, pl.VR, PamKutya én őket szeretem nézegetni, vagy Unfield. de mostanában mindenki videózásba kezd azt veszem észre. kis 18 év alatti gyerekek, akik azt hiszik, hogy van témájuk. én tegnap láttam meg egy csatornát, éppen egy VR videót néztem, és a Youtube feldobta a videót mint lehetséges megnézendőt. nekem a szavam elakadt. egy 4-5 perces videó volt, ahol a gyerek elnézést kér, hogy egy ideje nem tett fel videót, meg elmondja, hogy mit szeretne a jövőben a videóiban. értelmetlen, gyerekes viselkedés volt számomra, de (oké, nem vagyok normális) megnéztem a többi videóját is. nem sok, kb. 5,6. borzalmas. téma nélkül áll ki, megfelelő felszerelés nélkül. de nem csak a felvételek minősége a gond, hanem, hogy nincs téma, és rosszul csinálja. Valakinek szüksége van arra, hogy előre megfogalmazza magának, hogy milyen szavakat is használjon. ezzel semmi baj nincs. ezt kéne ezeknek is, mert nem tudnak beszélni. Nem tudok hányan láttátok ezt a videót, csatornát, nem tudok linkelni, annyit tudok, hogy NEVER a youtube neve. ha rákerestek akkor meghallgatnám a véleményeteket. De nyilván nem csak ő, sokan csinálják az ilyeneket, borzalmasan, csak az ő videóján akadt meg a szemem, és gondoltam, hogy le kell írnom, hogy mennyien próbálnak hasonlítani olyanokhoz, akiknek soha nem fognak a közelükbe sem érni.


köszönöm annak aki végigolvasta. a kérdés írója, egy soha nem videózó férfi.



2016. márc. 20. 07:15
1 2 3 4
 1/35 Thomika20 válasza:

Nem tudom, hogy fiú vagy e vagy lány, bár nekem leírásból lánynak tűnsz. Nos vegyük ezt a futurisztikus mai jelenünket, ahol a számítógépek, az internet a nagy sztár mindenki szemében.

Ez miatt, hogy kb mindenki a facebook és a netet tolja, szerintem nagyon sok a bunkó, paraszt ember, és nem mindenkinek vannak barátai.

Igazából egy videós csak követi a többit, megtetszik neki és szeretne ő is ezzel foglalkozni.

Nem igazán járnak ki, nem csinálnak értelmesebb dolgokat és szeretnék magukat kipróbálni benne.

2016. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatból kiderül, hogy ki vagyok. ebből is látszik, hogy nem is olvasod el ezt végig és úgy írsz választ. Szerintem ha unatkoznak és mindenképpen videózni akarnak ezek a fiatalok, akkor csinálják minőségire, és nem ilyen sz@rra. Vagy neked első válaszoló talán tetszik?
2016. márc. 20. 07:57
 3/35 Thomika20 válasza:
Egész Éjjel fent voltam :D, nem kell leszólni mert az utolsó mondatodat nem olvastam el XD.
2016. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem mindenki veszi észre magáól, hogy nem csiálja jól, másrészt valahol el kell kezdeni :)
2016. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek, jól van az úgy, hogy tele van a youtube mindenféle gyerekek hülyeségeivel? mint ezek a videók. vagy nektek tetszik ez? vagy amit példának. hoztam az szerintetek rendben van?
2016. márc. 20. 11:15
 6/35 A kérdező kommentje:
meg lehet érezni, hogy semmi tehetség. és az vagy van vagy nincs. és ha nincs akkor azt nem igazán lehet javítani. aki meg védi annak ajánlom figyelmébe, hogy nézze meg, és megérti miről beszélek.
2016. márc. 20. 11:33
 7/35 Thomika20 válasza:
De most őszintén? :D, téged miért zavar ennyire hogy videózik? Miért nem foglalkozol a saját életeddel?
2016. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem csak ő zavar, hanem a többi is. mind rossz
2016. márc. 20. 11:59
 9/35 A kérdező kommentje:
senki normális nincs itt?! mindenki szereti az igénytelent?
2016. márc. 20. 12:00
 10/35 Thomika20 válasza:

A kérdés még mindig adott: Miért nem foglalkozol magaddal?

Szerinted az emberek az internet, meg a youtube előtt töltik a napjaikat és egész nap videókat néznek?

Senkit nem érdekel a hülyeség. Maga a kérdésed noszensz.

Valaki nem tetszik, úgy se nézzük. Ennyi. Le van zárva. Minek kell kivesézni?

2016. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!