Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem igénytelen ez...

Csak szerintem igénytelen ez a sok videózás a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó videósok, pl.VR, PamKutya én őket szeretem nézegetni, vagy Unfield. de mostanában mindenki videózásba kezd azt veszem észre. kis 18 év alatti gyerekek, akik azt hiszik, hogy van témájuk. én tegnap láttam meg egy csatornát, éppen egy VR videót néztem, és a Youtube feldobta a videót mint lehetséges megnézendőt. nekem a szavam elakadt. egy 4-5 perces videó volt, ahol a gyerek elnézést kér, hogy egy ideje nem tett fel videót, meg elmondja, hogy mit szeretne a jövőben a videóiban. értelmetlen, gyerekes viselkedés volt számomra, de (oké, nem vagyok normális) megnéztem a többi videóját is. nem sok, kb. 5,6. borzalmas. téma nélkül áll ki, megfelelő felszerelés nélkül. de nem csak a felvételek minősége a gond, hanem, hogy nincs téma, és rosszul csinálja. Valakinek szüksége van arra, hogy előre megfogalmazza magának, hogy milyen szavakat is használjon. ezzel semmi baj nincs. ezt kéne ezeknek is, mert nem tudnak beszélni. Nem tudok hányan láttátok ezt a videót, csatornát, nem tudok linkelni, annyit tudok, hogy NEVER a youtube neve. ha rákerestek akkor meghallgatnám a véleményeteket. De nyilván nem csak ő, sokan csinálják az ilyeneket, borzalmasan, csak az ő videóján akadt meg a szemem, és gondoltam, hogy le kell írnom, hogy mennyien próbálnak hasonlítani olyanokhoz, akiknek soha nem fognak a közelükbe sem érni.


köszönöm annak aki végigolvasta. a kérdés írója, egy soha nem videózó férfi.



2016. márc. 20. 07:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
látom vannak páran akik velem tartanak. hogy mért érdekel engem ennyirre? azért, hogy megtisztítsuk a világot egy olyan trágyadombtól, mint ami hamarosan lesz. de ha ennyire nem érdekli a társadalmat, hogy miben élnek, ott már komoly bajok vannak.
2016. márc. 24. 17:19
 22/35 anonim ***** válasza:
Mindenki ott él, ahol szeretne. Az emberek javarésze számára nem a youtube jelenti az életet.
2016. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
de én örülnék, ha ezek a retkek eltűnnének a francba. jobb világban élnénk, ha jobb lenne az emberek világnézete
2016. márc. 25. 08:56
 24/35 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem olyan világban élünk, ahol egy ember akarata kerül érvényesítésre minden és mindenki felett. Nem tetszik neked, nem tetszik. De semmi jogod nincs megfosztani őket a lehetőségtől, ami számodra is adott. Még egyszer leírom, hogy meg is értsd: A Youtube egy videómegosztó oldal. NEM tehetségkutató. Mindenki, mindenféle videót feltölthet oda, amit szeretne (ésszerű ekretek között), ugyanis az oldalnak nem az a legeslegfőbb célja, hogy minőségi műsort szolgáltasson. Aki ezt teszi, az külön kategóriát képvisel, pénzeli is a Youtube érte. Ne keverj össze egy fájl/videómegosztó oldalt a TV műsorral.
2016. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
itt mindenki csak a jogot meg a törvényt tudja fújni, hogy van joga hozzá, hogy ezt csinálja. de egyetértetek tényleg ezzel? minden 3.videó egy rakás ganélykupac. és nektek ez tetszik. szánalmas. vagy inkább el sem hiszem
2016. márc. 25. 12:49
 26/35 anonim ***** válasza:

Úristen, senki nem írta hogy tetszik neki. Szövegértés..


Tulajdonképpen neked mi lenne a célod? A választ már megkaptad a kérdésedre. Nem csak szerinted igénytelen. Viszont csak Te húzod fel magad ilyen marhaságokon. NE NÉZD!

Vagy Te valami mazochista vagy?

2016. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Minden harmadik ember egy rakás ganélykupac, mégsem ölt még meg téged senki.
2016. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki akar az életemre törni. és nem vagyok mazochista. ezt sértésként fogom fel! az embereknek nincs véleményük semmiről. még ez a never is azt mondja, hogy írjatok meg kommentben. ezzel nyilván nem védeni akarom, mert elitélem amit csinál, de véleménytelen világban élünk. döbbenten állok az emberek elé.
2016. márc. 25. 15:53
 29/35 anonim ***** válasza:
Van különbség aközött, hogy véleményt nyilvánítasz, és aközött, hogy erőszakoskodsz. Te utóbbit műveled.
2016. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 H.Veraaa válasza:
Na jó… Szerintem nem az a szánalmas, hogy gyerekek videóznak a youtube-on, nemis az, hogy valakinek nem tetszik, vagy az, hogy valaki megfogalmazza a véleményét, hanem az, hogy három oldalas értelmetlen, minden kommentben ugyanazt hangsúlyozó vita alakul ki, egy olyan dologról ami ártálmatlan és valakinek tetszik is. Mert ha tolakodó lenne, vagy minden ezzel lenne tele, és ennek fejében még jó sem lenne, akkor talán lehetne normális keretek között beszélni a dologról, megvitatni, hogy másnak mi a véleménye. De ez csak van. Ha nem keresed nagyon meg sem találod(számomra rejtély, hogy miként tudtál ráakadni TheVR videói között…) tehát, nem zavar senkit. Persze ha arról lenne szó, hogy régen jó volt, most meg romlik, akkor okozhatna csalódást egyeseknek, de erről szó sincs, hiszen csak most indult, és a színvonal nem lefelé tart. Ezért írták már sokan előttem is, hogy mért zavar téged egy olyan dolog ami csepp a tengerben (még :). Ezért mondom, és mondja más is, hogy NE FOGLALKOZZ VELE! Okés, lehet, hogy téged zavarnak ezek a videósok, a te magán ügyed. Nézz olyan videsósokat akiket szeretsz, és ne foglalkozz azzal, hogy a többiek mit csinálnák youtube-on. A te videónézegetéseidben nem fognak zavarni se N.E.V.E.R., sem mások, szerinted szánalmas videói. Ha mégis megtalálod valahol, akkor tudomást sem veszel róla és ennyi. Mért kell ebből ekkora cirkuszt csinálni nem értem, na mind1. De azért nem tudom, hogy mennyire örülnél neki, hogyha elkezdenél valamit, ami téged nagyon érdekel, nagy munka árán, és ilyen visszajelzést kapnál valakitől. Biztosra veszem, hogy nem értékelnéd pozitívan. Szóval kaptál választ a kérdésedre, nem is keveset, örülj neki, és ne foglalkozz mások dolgaival. Ha szereti, csinálja. És ha neked nem tetszik attól még csinálni fogja.
2016. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!