Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem igénytelen ez...

Csak szerintem igénytelen ez a sok videózás a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó videósok, pl.VR, PamKutya én őket szeretem nézegetni, vagy Unfield. de mostanában mindenki videózásba kezd azt veszem észre. kis 18 év alatti gyerekek, akik azt hiszik, hogy van témájuk. én tegnap láttam meg egy csatornát, éppen egy VR videót néztem, és a Youtube feldobta a videót mint lehetséges megnézendőt. nekem a szavam elakadt. egy 4-5 perces videó volt, ahol a gyerek elnézést kér, hogy egy ideje nem tett fel videót, meg elmondja, hogy mit szeretne a jövőben a videóiban. értelmetlen, gyerekes viselkedés volt számomra, de (oké, nem vagyok normális) megnéztem a többi videóját is. nem sok, kb. 5,6. borzalmas. téma nélkül áll ki, megfelelő felszerelés nélkül. de nem csak a felvételek minősége a gond, hanem, hogy nincs téma, és rosszul csinálja. Valakinek szüksége van arra, hogy előre megfogalmazza magának, hogy milyen szavakat is használjon. ezzel semmi baj nincs. ezt kéne ezeknek is, mert nem tudnak beszélni. Nem tudok hányan láttátok ezt a videót, csatornát, nem tudok linkelni, annyit tudok, hogy NEVER a youtube neve. ha rákerestek akkor meghallgatnám a véleményeteket. De nyilván nem csak ő, sokan csinálják az ilyeneket, borzalmasan, csak az ő videóján akadt meg a szemem, és gondoltam, hogy le kell írnom, hogy mennyien próbálnak hasonlítani olyanokhoz, akiknek soha nem fognak a közelükbe sem érni.


köszönöm annak aki végigolvasta. a kérdés írója, egy soha nem videózó férfi.



2016. márc. 20. 07:15
1 2 3 4
 11/35 H.Veraaa válasza:
mi baj van azzal, ha valaki videózik, és van egy saját youtube csatornája? a másik, hogy úgy bírom, hogy az emberek véleményeket alkotnak egymásról anélkül, hogy ismernék egymást. Meg mi baj van azokkal a videókkal? nem értelmetlenek, nem sértőek. azért meg azt is hozzá kell venni, hogy ha valaki elkezd valamit, akkor az az első percben még nem lesz tökéletes. csak kemény munka árán. és szerintem ez kezdetnek tökéletes, és megállja a helyét. később meg még jobb lesz. Most télleg az a bajod, hogy nem TheVR? hogy nem Pamkutya? hogy nem Unfield? Még lehet olyan. és TheVR sem úgy kezdte mint ahol most tart. egyáltalán minek beleszólni? ha nem tetszik, akkor ne nézd meg. ennyire egyszerű.
2016. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Szép szavak ezek, de te sem tudod mit írsz. te talán ismered, hogy egyet értesz valakivel, mikor azt sem tudod, hogy ki? hogy miért csinálja? azt sem tudod, hogy tehetséges e? semmit nem tudsz róla. én ezért nem értem az embereket, hogy nem ismernek. sem engem, sem őt, és így alkotnak véleményt. véded, de azt sem tudod, hogy kicsoda.
2016. márc. 20. 12:52
 13/35 H.Veraaa válasza:
Igen ismerem, igen tudom, hogy ki. és tudom, hogy azért csinálja, mert szereti csinálni, és ezzel semmi baj nincs.
2016. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
hát akkor te sem vagy külömb…
2016. márc. 20. 12:58
 15/35 anonim ***** válasza:

Egy kérdésre nem válaszoltál még, kedves kérdező: Miért foglalkozol vele?

Minden másodpercben ~1 órányi anyagot töltenek fel a Youtubera, ha akarnád sem tudnád mindet megnézni, ebből gondolom egyértelműen következik, hogy nem is kell neked mindennel és mindenkivel foglalkozni, ami és aki megfordul ott. Nem,a többiek nem "szeretik az igénytelent", vagy "ők se különbek", csak rendelkeznek egy olyan képességgel, amire te úgy látszik képtelen vagy: Leszarják. Mielőtt felmerülne benned az ötlet, hogy más munkásságát kritizálod, tedd fel magadnak a kérdést: Van okod foglalkozni vele?


Egyébiránt a YT-os videózás pont olyan, mint a szólásszabadság: Ha úgy érzi, hogy meg szeretne osztani valamit, hát hadd tegye. Legfeljebb a kutyát sem fogja érdekelni. A YT egy videómegosztó oldal, nem tehetségkutató.

2016. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Paradox módon a youtube-ban pont az egyik szépség az, ami a másik oldalról nézve nagyon rossz. Ha van egy jó ötlet, akkor bárkiből sztár lehet nulla szaktudással és nulla felszereléssel. Ez egyrészt jó, mert csomó olyan érdekes tartalom születik, amelyeket hagyományos módon sosem láthatnánk. Viszont emellett ott van az is, amit írsz, hogy minden szerencsétlen arra vár, hogy majd dőlnek a milliók és az elismerések, csak mert - őszerinte - magvas gondolatokat szór 10 percen keresztül egy olcsó webkamerába. Ez sajnos velejárója a tartalom szabad megosztásának. Valamit valamiért.
2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Egyrészt igazad van, másrészt minek stresszeled magad ilyen hülyeségekkel? Ne nézd és kész. Ha minőségi szórakozásra vágyunk, ne a Youtube-on nézegessünk hülyegyerekeket.
2016. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Mostanában szinte minden 1O-16 év körüli gyerek, kamasz néz videósokat, ami szerintem normális.

Na de az, hogy egy csomó kisgyerek leül a gép elé, mert azt hiszi, hogy ettől ,,menő,, lesz, és valami amatőr kamerával elkezd videózni, azt se tudja, hogy mit mondjon, csak összecsap egy 3-5 perces videót, vagy végigvihogja az egészet, az eléggé szánalmas...

2016. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ezek kik, nekem van néhány kedvencem, ők Ann Reardon, Yolanda Gammp, Julia Westlin. Másokat nem nagyon nézek, persze ha feljön 1-2 ismeretlen megnézek 1-2 videót, de eddig még csak a fent nevezetteknek sikerült megmaradni a listámon.
2016. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!