Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesít hogy ő nyerte meg.. Nem való oda.. Kezdő, pancser, ZokniFighter.. MC DC életre valóbb, Vásári Andre meg meleg azért szereti mindenki.. Tabáni egy nulla egy senki..


++ Megjátsza magát -.-... Énis kitudnék menni a Színpadra ordítani majd elsírni magam... NEVETSÉGES


2010. márc. 4. 18:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy, már bocsi. Kíváncsi vagyok hogy ordítanál te úgy mint Tabáni:DDD MCDC lehet hogy életre valóbb, de ez tehetségkutató volt...kapizs?????
2010. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
tehetségkutató?? :D hát akkor nagyon megtalálták vereskét :D:D:D:D te mekkora idió-ta vagy már bocsi...XD
2010. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
igaza van a kérdezőnek tabáni egy nagy szar utálom ott ordít a szinpadon a végén meg jon a musírás......ezzel bárki megnyerheti a csillagszuletiket h sír....MCDC a legjobb ha valaki azt mondja mc re h tehetségtelen az egy hulye f@sz.csinálná utána azt h 9 oráig faragja a rímeket ezzel világrakordot álítva o a legnagyobb sztár nem ez a níma tabáni...csak a 10000 évesek oregeknek tetszik ...
2010. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én imádom Tabáni Istvánt mert gyönyörű hangja van, tehetséges, szerény, inteligens, egrészt egy aranyos, cuki, imádnivaló, édes kisfiú, másrészt férfias és szexii...karizmatikus, borzongató nézése van és nagyon szép szeme...
2010. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

TABÁNI SEXY??? xDDD MIT HALLOK... Úristen... aki igy gondolja mehet psychológushoz..

Undorító..

2010. márc. 28. 20:43
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem, ő is utál téged! XD
2010. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne szexualitás csak meg kell találni:D persze aki a magos kisportolt szépfiúkra bukik, vagy a traveszti emósokra az nem lát semmit egy ilyen vékonycsontozatú kis szerencsétlenben:D Pedig van benne valami ami megfoja a nőket, máskülönben nem rajonganának érte....hűha sokan vagyunk mi betegek:DDDD
2010. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Fúj de utálom -.-"
2010. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én se bírom őt...
2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen, csak te érzed. Ilyenkor ezt szoktam mondani: tanulj meg előbb úgy énekelni mint ő, utána dirigálhatsz. MCDC meg egy f*aszkalap.
2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!