Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesít hogy ő nyerte meg.. Nem való oda.. Kezdő, pancser, ZokniFighter.. MC DC életre valóbb, Vásári Andre meg meleg azért szereti mindenki.. Tabáni egy nulla egy senki..


++ Megjátsza magát -.-... Énis kitudnék menni a Színpadra ordítani majd elsírni magam... NEVETSÉGES


2010. márc. 4. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
*Tabáni
2010. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
13.44! Teljesen egyetértek veled.
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

tisztelt 13:41 !


Olyan dolgot írtál, mikor olvastam a kommentárod, sírtam a röhögéstől. akkora baromságot írtál hogy nem igaz.

hogy te megnéznéd az előtted lévő hozzászólót hogy mennyire tehetséges, meg hogy ő a legtehetségesebb?? emberek mondjátok már meg, MIÓTA! tehetség az, ha valaki rímekbe szed mondatokat, szavakat, stb?? meg tud oltogatni másokat?? megnézném énekelni MC-t. Tabáninak legalább VAN HANGJA! ennek a veres köcsög csicskának mi??? mit ér el az életben? azt hogy sajnálatbol bevették a kész átverésbe?? EMBER!!!!! mennyetek már el amerikába, egy freestyle buliba, és nézzétek meg, ott ezerszer lenyomják ezt a kis köcsögöt, azért szeretitek ennyire mert közszereplő, amerikába meg a kis senki niggerek úgy lepipázzák ezt a kis köcsögöt, máris helyre áll a nyomoréknak a lába.. bocsánat, én nem sajnálom.. kis görény gyerek, semmit sem tud. majd akkor mondjátok hogy tehetséges, ha divattervező lesz, elismert focista(Kétlem:D), történész aki feltalált valamit. de hogy a legtehetségesebb.. ÚRISTEN!


Sorry..

2010. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

15:13

szívemből szóltál:)

2010. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

15:03-at akartam írni:D

nem 15:13-at:)

2010. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ha elmegy MCDC egy amerikai freestyle partira, akkor bizony MCDC nyomná le a többit. Freestyleozott több órán kerezstül folyamatosan, mint a jelenlegi világrekord, de az sajnos nem volt hivatalos.


Amúgy hihetetlen, amilyen emberek vannak. Valaki nem szimpatikus neki, akkor már egy f*sz, egy k*csög, egy búzacsíra, egy senki. Már néha mosolygok ezeken a kommenteken, olyan gyerekesek. Az ember persze mondja ki saját véleményét, de ilyen formában.. lol :D Nekem pl ezek a kommentelők nagyon nem szimpatikusak, de én mégsem mondom hogy de f*sz vagy, b*zi vagy, k*csög vagy (pedig mondhatnám, de mégse...)

2010. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ez eddig oké...

De nagyon felkapott lett.. Hidd el tudok sorolni pár embert aki legalább szinpadra való tud szórakoztatni..


Tabáni az öregotthonba való a sok vénembernek előadást tartani. Azok megtapsolnák..


Szerény a francokat... Elbirom képzelni hogy 30 éves koráig sose élt nemjárt se szórakozni semmi.. Ilyen ember akinek nincs szórakoztatáshoz érzéke huzzon a pi'be..


Nemigen érdekel az 50-60 éves asszonyok véleménye hogy ''ÚÚ ez a Tabáni aztán jó...''

2010. márc. 5. 21:24
 18/31 anonim ***** válasza:

Engem is kiráz a hideg amikor meghallom Tabánit.

Olyan csodálatos hangja van...

2010. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

MCDC meg mivel életre valóbb? A saját dalszövegét te hallottad? Önsajnáló, depressziós. Freestyleban jó, mármint gyorsan kapcsol, rímel is csakhogy sokszor semmi értelme a mondatoknak.

Vásári Andrét azért szeretik mert meleg? Ezen is jót röhögtem... Magyarországon annyira szeretik a melegeket szerinted? Hol élsz te mert szerintem nem itt.

Nem vagyok Tabáni fan, nem érdekel, de tudom hogy tehetséges, mert jó hangja van. Az hogy ilyen nyámnyila arról senki nem tehet. Van aki ilyen... attól még nyerhet.

2010. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13:08-nál a pont. és téma lezárva. Tabáni tehetséges, utáld. más is utálja. de ha ti nem halljátok meg MCDC szerencsétlenkedéseit, ahogy próbál úgymond közszereplő lenni, rímekkel, olyan versekkel, amit a saját úgymond nyomorultságán tesz meg.. ennél szánalmasabb, reménytelenebb embert nem találsz az életben. ez nem tehetség, hanem nevetség.
2010. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!