Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Csak én utálom Tabáni Istvánt?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesít hogy ő nyerte meg.. Nem való oda.. Kezdő, pancser, ZokniFighter.. MC DC életre valóbb, Vásári Andre meg meleg azért szereti mindenki.. Tabáni egy nulla egy senki..


++ Megjátsza magát -.-... Énis kitudnék menni a Színpadra ordítani majd elsírni magam... NEVETSÉGES


2010. márc. 4. 18:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

ez a te személyes véleményed.Amúgy állati mindegy ki nyeri meg,aki tehetséges,és életrevaló,úgyis érvényesül.Többen kaptak lemez-szerződést,reklámszerepet,MC DC pl a Kész átverést fogja vezetni.


Amúgy Tabáni igenis megérdemelte a győzelmet.Nem volt bunda.Az én személyes környezetemben is 10-ből 9 ember neki drukkolt+csomó felmérést végeztek,neki volt a legnagyobb rajongótábora.



De ahogy írtam,lényegtelen ki nyert.A többiekről is hallani fogunk még.

2010. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

A három ember akit említettél mind nyert. Nem tudom mi bajod.

Ha André nyer azon nyavajognának hogy jajj csak azért nyert mert meleg és blabla...

Ha MC DC akkor meg azért mert megsajnálták szegényt. Nem?

Egyik sem tökéletes bárhogy is nézzük. Egyik sem jobb a másiknál. És tényleg sokat kapott azóta mindegyikük. Tabáni meg nem játssza meg magát, ha ismernéd tudnád hogy ő ilyen. Rendes ember, csak kissé érzékeny.

2010. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

Tabáni István?Kiráz tőle a hideg!Egy nyámnyila,félénk,önbizalomhiányban szenvedő ember.Tiszta szívemből utálom,le lehet pontozni!Én végig Andrénak szurkoltam.Tabáni nekem egyenlő a nullával......

Szánalmas.........és azok a műsírások,azt el kell ismernem jó színész,megtéveszti egész Magyarországot!

Jah,amúgy én szlovákiai vagyok!

2010. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Látom nemvagyok egyedül.


Az a töketlen balf4sz eltünhetne...


Azon elélvezett a Csillag Születikbe mikor Ördög Nóri megölelte...


am meg nemtudom mit birnak rajta a csajok. foga olyan mint egy cigány kurv4'nak, feje mint a nemtudom..

2010. márc. 4. 20:12
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
szerintem meg megvagy őrülve. az odáig oké hogy utálod tabánit, ezzel nincs is bajom, de hogy MC DC életre való? ezen mosolyogtam.. egy kis taknyos tini még, abbol van tehetsége hogy rímekbe szed mondatokat?? ez milyen tehetség könyörgöm?? meg az hogy szánalombol segítenek neki az emberek? meg szerintem szánalomból ért el a döntőig is.. már elnézést... én szerintem ő egy nulla, egy senki..
2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a gyakorlat: utálják a tehetséges embereket, ráadásul mindennek elmondják. Valószínűleg a kérdező meg Tabáninak nem lenne szimpatikus.
2010. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

MC DC tehetség?????

na ne viccelj,egy amatőr senki.Tabáni valóban tehetséges.

2010. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

13:34

Mi az, hogy MC DC nem tehetséges? Az egyik legtehetségesebb ember MO-n. Megnéznélek téged...lehet, hogy még 2 délután is kevés lenne, hogy 3 perces számokat találj ki magadtól. Ő abban a pillanatban találja ki. Dehát...mindenki magából indul ki.


Most pedig a kérdezőnek, nem vagy egyedül, engem kiráz a hideg tabánitól. Nem tudom miért, de egyszerűen nem tudom nézni a képét...meg még azért megsajnálni mert elsírta magát -.-" pfff...

2010. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

MC DC gagyi.Egy darabig jó volt,de egyre unalmasabb és semmitmondóbb.Nincs rímelés a szövegeiben+nyelvtanilag sokszor értelmetlen.Ezt én is tudom csinálni.

Amit a Kész átverésben is művelt tegnap,irtó gáz volt-

2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tabábi legalább meg tud újulni,sokféle stílust is kihoz magából.MCDC mindig ugyanazt csinálja ráadásul monoton és csak sértegetni tud mindenkit...BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNA
2010. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!