Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Narutoban Kakashinak és...

A Narutoban Kakashinak és Obitonak nem kellene megvakulniuk?

Figyelt kérdés
Már annyiszor megakartam kérdezni ez számomra nem világos. A mangekyou sharingant ha valaki felébreszti elveszti a fényt, de Kakashi bal szem Obito jobb szeme nem. Oké Obito átültethetett maganak sharingant miután Madarahoz került, mert neki is volt több átültetése. De Kakashival mivan lehet, hogy csak én nem vettem észre valamit. De szerintem Kakashi bal szemének megkellene vakulnia, mert csak nemis Uchiha igy a sharingan használata is kimerítőbb. Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni semmi flegmát. Köszönöm

2014. ápr. 12. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kakashi már kezd megvakulni, mondta is a mangában.
2014. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
szerintem kakashinak már nem lessz ezzel problémája mert madara el vette a szemét,hogy a kamuival át mehessen obito dimenziójába,meg szerzendő tőle a bal rinnegan-t.
2014. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na, de a kérdés feltevésekor ez még nem történt meg.
2014. júl. 29. 15:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!