Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Narutoban Kakashinak és...

A Narutoban Kakashinak és Obitonak nem kellene megvakulniuk?

Figyelt kérdés
Már annyiszor megakartam kérdezni ez számomra nem világos. A mangekyou sharingant ha valaki felébreszti elveszti a fényt, de Kakashi bal szem Obito jobb szeme nem. Oké Obito átültethetett maganak sharingant miután Madarahoz került, mert neki is volt több átültetése. De Kakashival mivan lehet, hogy csak én nem vettem észre valamit. De szerintem Kakashi bal szemének megkellene vakulnia, mert csak nemis Uchiha igy a sharingan használata is kimerítőbb. Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni semmi flegmát. Köszönöm

2014. ápr. 12. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen megkellett volna már, de nem csoda,h már ilyenekre sem figyel a rajzoló. Lassan, de biztos elba szta a történetet. A manga mostani részeiben mondta Kakashi,h nem túl jók már a szemei.
2014. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez kicsit flegma volt, de valamiért jó nevettem rajta. Jöhetnek még válaszok.
2014. ápr. 12. 19:24
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem flegmaság, hanem ez az igazság. A Naruto nagyon jól indult, de a Shippuudennel egyre lentebb süllyedtem. Sztem Itachi és Jiraiya halála óta figyelhető meg egy hatalmas zuhanás a színvonalban, a mostani háború és Madara hülyeségei pedig lehúzták a színvonalat a Bleach szintjére.
2014. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó a sorozat. Vannak hibái, de én nekem örök kedvencem.
2014. ápr. 12. 20:04
 5/23 anonim ***** válasza:
Az egyik részben már mondta ,hogy a egyik szeme világát elvesztette
2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mikor volt ez? Sürgös!!!!!
2014. ápr. 12. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mert ez egy nagyon szar fordítás. Először azt mondja,h elveszette teljesen a szeme világát, utána meg h közel kell hozzá kerülnie h használhassa a Kamuit? Ez ellentmondás.

Eredetileg azt mondta/mondja, hogy nem lát túl jól a szemével, ezért kell közel kerülnie: [link]

2014. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor most mi van? Megvakult, nem? Mindenesetre úgynézki, hogy mégsincs olyan nagy hiba mint azt én gondoltam, de ha valakinek van egyéb a témával kapcsolatos mondandója örömmel várom.
2014. ápr. 12. 21:30
 10/23 anonim ***** válasza:
7,-es vagyok...igen valóban igazad van, itt már úgy fordították, ahogy te mondtad: [link]
2014. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!