Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Narutoban Kakashinak és...

A Narutoban Kakashinak és Obitonak nem kellene megvakulniuk?

Figyelt kérdés
Már annyiszor megakartam kérdezni ez számomra nem világos. A mangekyou sharingant ha valaki felébreszti elveszti a fényt, de Kakashi bal szem Obito jobb szeme nem. Oké Obito átültethetett maganak sharingant miután Madarahoz került, mert neki is volt több átültetése. De Kakashival mivan lehet, hogy csak én nem vettem észre valamit. De szerintem Kakashi bal szemének megkellene vakulnia, mert csak nemis Uchiha igy a sharingan használata is kimerítőbb. Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni semmi flegmát. Köszönöm

2014. ápr. 12. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Obitonak van Hashitasi DNS-e. Szerintem az véd a vakulás elől.
2014. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam,h lehet az lassítja vmennyire.
2014. ápr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Érdekes elgondolás.Akkor Hagoromo és a testvére is lehet, hogy így inmunisak voltak, vagy Hagoromo kitépte a testvére szemét és beültette magának. Habár nemhiszem, mert ott volt nekik a 10 farkú. Annak az ereje csak inmunissá tenné őket.
2014. ápr. 13. 10:02
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nála nem volt ilyen probléma. Márcsak azért sem, mert Rinneganjai voltak és 1 db Sharingan. Amitől megvakul az ember az pedig a Mangekyou Sharingan és elsősorban a Tsukuyomi, Amaterasu és Susano túlzott használata miatt vakul meg valaki, és ezeket csak 2 db Mangekyou Sharingannal lehet használni.
2014. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Annyira sokat szerintem se használta egyikőjük sem(pl: Sasuke azután vette észre, hogy egy keveset romlott a látása, hogy előbb felégette, majd el is oltotta azt a bazi nagy nyolcfarkút ), a kamui nem annyira erős, mint az elolthatatlan amaterasu, vagy a szinte áttörhetetlen susanoo. Másrészt attól még, hogy Kakashi nem tudja úgy használni, mint egy Uchiha nem kéne gyorsabban megvakulnia, mert a bal szeme egy Uchiha szeme.
2014. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság. Ha valakinek van egyéb észrevétele írjon még.
2014. ápr. 13. 23:19
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem használták sokat? Á nem, csak Obito minden részben megállás nélkül :D
2014. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy az átültetett Mangekyo Sharingan nem rontja a látást ezt nevezik örök Mangekyo Sharingannak ami Kakashinak ugye megvolt. De obitonak nem azért bukik meg ezt itt.Meg ha jol tudom csak az izanagi és izanami az ami a szeme világába kerül..(bocsánat ha esetleg nem igy van igy emlékszem)
2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kakashinak nem sharinganja volt eredetileg hanem sima szeme és az örök mangekyou sharinganhoz olyan átültetés kell mint Sasukénak Itachi szemeivel. Az Izanami, Izanagi az egy másik téma volt. De köszi a választ.
2014. ápr. 17. 21:10
 20/23 anonim válasza:
a kamui kakashi legerősebb doojutsu-ja,ráadásul azt sem tudja fullosan használni,mint obito,mert a tárgyak,emberek magán át engedése pl. nem megy már neki. egyrészt úgy gondolom,hogy a kamui használata nem annyira vészes,mint az amaterasu,susano'o,másrészt az én tippem az,bár elég ferde,csak én is próbálok magyarázatot találni a dologra,miszerint kakashi meghalt ugye,amikor pain megtámadta konohát. később ugye nagato a rinne tensei-el őt is fel támasztotta. lehetséges volna,hogy az összefüggésben volna ezzel. obito szemére szerintem pedig hashirama sejtjei lehetnek jótékony hatással. persze mind kettő csak tipp. vélemény?
2014. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!