Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy kiesett az X-faktorból a Bytheway?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon nem volt igazságos ://

2013. nov. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem sem, de az sem lett volna az, ha ákos esik ki. a fat phoenixnek viszont semmi keresni valója nincs a mezőnyben. sőt, nekik már be se kellett volna jutniuk!
2013. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aspikami ***** válasza:
100%
Úúú tényleg kiestek? Jaj, de szomorú! Hazudtam, igazából leszarom.
2013. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: úúú de vicces vagy!! ja csak vicceltem, igazából nem! LOL
2013. nov. 4. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igazságos volt. Már alig vártam, hogy kiessenek. Igaz van egy kis hangjuk, érzékük a zenéhez és tudom, hogy sokkal bonyolultabb nehezebb nekik mert többen vannak, de ettől függetlenül a teljesítményük a lényeg, ami számomra nem haladta meg azt a szintet, hogy megszeressem őket. A 3. élő showban jók voltak és a párbajdaluk, de amúgy nem. Meg sztem itthon az x faktor csapataiból valami borzalmasat csinálnak, mert a brit x faktorban tök jók, nagyon jól megcsinálják, élvezetes őket hallgatni, a magyarban pedig fülsüketítő. Ezt én 2010-től tapasztalom.
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút megérdemelték. Egyetlen dalukra sem tudom azt mondani, hogy igen, ez tényleg tetszik. Hangjuk sem sok van, talán egy vagy két srácnak, és nekik sem annyi, hogy vigyék előre a csapatot.
2013. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%

Szerintem abszolut megérdemelte a bytheway hogy kiessen !!

En mar regota azt kivantam h huzzanak mar el a musorbol..

Hogy miert?? Talan azert mert tok unalmasak, es engem abszolut nem hatottak meg egyszerse... Az MDC az nagyon jo volt, ök bezzeg elsore kiestek, pedig elsore ennek a hulye bythewaynek kellett ovlna kiesnie ... dögunalom wááá ...

2013. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Sajnáltam őket :(

Valóban, szerintem sem volt igazságos...

Kapásból 5 versenyzőt fel tudnék sorolni, akik gyengébbek náluk, köztük a Dagadt Madarakat. Amikor kiderült, hogy a ByTheWay fog párbajozni Csordás Ákossal nagyon nem örültem neki, és ahogy én észrevettem a Fat Phoenix is nagyon meglepődött, hogy nem ők párbajoznak.

2013. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!