Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor:Mit gondoltok a 3....

X-Faktor:Mit gondoltok a 3. élő showról és döntésről?

Figyelt kérdés

Szerintem a lehető legrosszabb döntés volt összerakni Lilit és Anikót. Nem szerettem Anikót,viszont egyre jobb volt.

Nem volt kérdéses,hogy Lilinek kell továbbjutnia.

Miért istenítik annyira Krasznait? :O Már olyan elegem van belőle,h mindenkit leszólnak,persze a Krasznai jóó.

Ti mit gondoltok a döntésről?

Ki a kedvencetek??


2013. okt. 28. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem ennek a két embernek kellett volna a bent maradásért küzdeni

eleinte nem csíptem Anikót, de egyre szimpibb lett, Lili meg fordítva... nagyon jól énekel, meg kis helyes, de már kezd irritáló lenni hogy pátyolgatni kell a lelkét, mert hogy ő szegény még mindig meg van illetődve ... most nekem egy szinten voltak ők ketten és sajnáltam, hogy valamelyik nem kap több esélyt...

de van olyan, aki annyira unalmas, hogy még a nevét sem bírtam megjegyezni ennyi idő alatt, azokból nyugodtan mehettek volna haza... a fiúk közül .. meg nekem a fat phoenix se szimpi


Kedvencem nincs. Plusz akit kedvelni kezdek, az mindig kiesik.. :D

2013. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja de, Danics Dórát szeretem, legközelebb tuti kiesik...Előre is bocsi érte :D
2013. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:P :P :D Nekem Ákos a kedvenc :D Batánovics Lili is nagyon jó,ha odateszi magát.. de tényleg látni rajta,hogy fél! :(

Viszont még ígyis brutáljól énekel,hátmégha közvetítene is valamit :D

2013. okt. 28. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

nekem kedvencem: batánovics lili, ákos, márk


akinek ki kéne esnie: krasznai tünde (ő a legidegesítőbb), fat phoenix meg a másik lilinek is ki kell esnie.

2013. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a Bytheway volt a kedvencem, Batánovics Lilinek meg jó hangja van, de irritál a csaj.
2013. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!