Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Eckert Anikó a...

Szerintetek is Eckert Anikó a leggyengébb az X-Faktorból?

Figyelt kérdés
Nagyon hamis a csaj,nem is tud énekelni....:DD Én egy Fat Phoneix-Eckert féle párbajt jósolok....Ahol Eckert kiesik...vagy nem.....:DD Ti?
2013. okt. 21. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Szikora a leggyengébb :-)
2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Versenyzők közül!!!Egyébként Szikora jó mentor,ellenben Alföldi....
2013. okt. 22. 06:48
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is ő a leggyengébb, amit énekelt az előző élő showban annál az eredeti dal fényévekkel jobb, rá sem ismertem mikor meghallgattam. És szerintem Tóth Marcit és az MDCt (főleg az MDC-t) nem lehet egy napon említeni Eckert Anikóval. Harmat gyenge a csaj, és ezt nem bántásból mondom, mert aranyos kedves, semmi baj nincs vele, csak nem tud olyan jól énekelni, és nem is sztárnak való. Ezen kívül a mentora sem képes olyan zenéket választani amit el tudna énekelni. Szerintem már legelőször neki kellett volna kiesni.
2013. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is.MDC az elején jó volt,azóta egyre gyengébb.Tóth Marci meg a papírról olvasós sztori után,nagyon gyenge.Azóta nem jó,pedig az elején(a válogatón)ő volt a kedvencem.A másik meg:Alföldi.Látszik,hogy nem zenész,szarul választ dalt,kivételezik Eckerttel,és lehet,hogy okos ember,de a mentorkodás olyan messze áll tőle,mint Makótól Jeruzsálem...;D
2013. okt. 22. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb énekes,de nekem az tetszik benne,hogy nem az a meg- illetve túljátszós,inkább szerény.

A mostani dalválasztása nem volt a legjobb,viszont előző héten a párbaj dalát szépen énekelte.

2013. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alföldivel semmi baj nincs,igenis nagyon sokszor igaza van,bár kicsit érdekesen fogalmaz. De én nagyon bírom.

Az meg,hogy Anikót védi....mindenki a 'sajátját' védi,még akkor is,ha nem tökéletes az előadás.

2013. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem pont úgy tűnik,hogy Eckert úgy túlfinomkodja a dolgokat.Alföldi nekem továbbra is kicsit megjátszós,de tényleg okos ember,érdemes a véleményére hallgatni.És úgy kivételezik,hogy mintha Eckertet jobban szeretné,mint a többi mentoráltját.
2013. okt. 23. 08:14
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meg leírni a keresztnevét légyszíves, mert baromi bunkó dolog, hogy a vezetéknevén szólítod. Anikó a legjobb barátnőm és fogalmad sincsen, hogy milyen neki az X-Faktorban, vagy, hogy igazából szereti e a mentora, azt írod, hogy ő a kedvenc, de semmit sem tudsz, nem tudod, hogy mi van a színfalak mögött. Lehet, hogy neked nem tetszik és még sok más embernek nem, ami nem is baj, de lehet építő jelleggel is kritizálni, nem csak ebben a stílusban amit Te képviselsz.
2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,az is bunkó dolog,ha kioktatsz másokat...Ha neked ECKERT tetszik,oké,de attól még én mondhatom,hogy szar hangja van...Ja és a füleden ülsz?!Mert rohadt hamis a csaj...Az meg,hogy mi van a színfalak mögött,te se nagyon tudod,az állítólagos ""legjobb barátnője""...És a kérdésre válaszoljál,vagy ne is írjál...
2013. okt. 24. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Én nem mondtam, hogy nem hamis, nem dicsértem, nem írtam, hogy nekem az X-Faktorban Ő tetszik, nem tudom miről beszélsz, ahogy kioktatni sem oktattalak ki, megkértelek. Az, hogy ezek után még nagybetűvel újra leírod, nagyon kib asztál ám velem, csak saját magadat minősíted. Egyébként mindent tudok, hiába rakod az idézőjeleket, bármikor igazolni tudom magamat a nevemmel. Gondolkozz el egy kicsit.
2013. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!