Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az, hogy a Speak up!...

Mi az, hogy a Speak up! Kiesett az X-Faktorból?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva! Messze ok voltak a legjobbak mind közül! Ehelyett bekerült két b*zi banda (akiktol rosszul voltam), meg a Feat Phoenix (akik mellesleg jók voltak).

Ti mit szóltok ehhez? Komolyan mondom, majdnem elsírtam magam.. És akkor ráadásul két rossz b*zi rakja ki oket, akik nem is tudnak énekelni. Eszem meg áll..



#X-Faktor #kiesés #mentor #Speak up! #nagy fero #feat phoenix
2013. okt. 6. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ők "öregek" ide, Robika különben is a friss husikat szereti.

Azzal meg, hogy Ferót leb*zizod csak magadat minősíted.

2013. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Öregek?? Pff..egy napon említeni nem lehet a többiekkel, olyan jók voltak!! Nem bírom felfogni, hogy ez kifogás lehetne..

És már megbocsáss, de én cseppet nem bírom a Nagy Ferót. Énekelni nem tud, de o majd megmondja a tutit..

2013. okt. 6. 09:37
 3/11 anonim válasza:
één is felbasztam magam rajta :D de inkább nem süllyedek a plebs szintjére... leszarom. hülye marketing
2013. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is sokszor felháborodom dolgokon, de ezzel most egyetértettem. A Speak up! és Főleg az énekes nagyon tehetséges volt, de nekem idegesítő. Akik bejutottak lehet hogy nem olyan jók, de van bennük lehetőség és az emberek nagy részének tetszik a stílusuk. De tudod... ízlések és pofonok.
2013. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Komment a netről: Ez nem énekverseny, hanem sztár (celeb) kereső.

"A celeb olyan mint a politikus vagy a vállalkozó,

Ezek cimkék olyan embereknek, akiknek semmiben sem jók, csak a balhé csináláshoz, a csaláshoz stb. értenek.

A politikus olyan megélhetési bűnöző, akinek nincs szakterülete, cserébe fekete lyukat hord a belső zsebében.

A vállalkozó pedig az a cégvezető, aki azt csinálja amiben pénzt lát, nincs sem hivatástudata sem nagy ötletei és nem gondolkodik hosszú távon. Ez utóbbi a másik két csoportra is igaz.

celeb = pótművész

Az X-Faktor döntőjében csak celeb jelölteket látsz, akik tudnak kicsit énekelni de önálló gondolatuk nyomokban sincs".

2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves #5-6! Ez a legkézenfekvobbmagyarázat erre. Egy fos az egész..

Csak a fiatal, könnyen befolyásolható tagok kellenek nekik akik úgy ugrálnak, ahogy megmondják. Szánalmas!

Az is biztos, hogy mostantól ez a musor lesz az amit utoljára nézek meg.

2013. okt. 6. 18:29
 8/11 A kérdező kommentje:

*legkézenfekvobb magyarázat


bocsánat, telefonról vagyok..

2013. okt. 6. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fat Phoenix jó? Messze ők voltak a legbénábbak a mentorházban az együtesek közül, és korábban is csúnyán beégtek egyszer. Jó a hátszelük, ismert szüleik vannak, ennyi.
2013. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én a családi hátterét nem ismerem egyiküknek sem..

De én úgy gondolom, hogy igenis jók voltak. Ha a speak upnál nem is voltak jobbak, de a másik kettőnél mindenképp.

2013. okt. 7. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!