Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az, hogy a Speak up!...

Mi az, hogy a Speak up! Kiesett az X-Faktorból?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva! Messze ok voltak a legjobbak mind közül! Ehelyett bekerült két b*zi banda (akiktol rosszul voltam), meg a Feat Phoenix (akik mellesleg jók voltak).

Ti mit szóltok ehhez? Komolyan mondom, majdnem elsírtam magam.. És akkor ráadásul két rossz b*zi rakja ki oket, akik nem is tudnak énekelni. Eszem meg áll..



#X-Faktor #kiesés #mentor #Speak up! #nagy fero #feat phoenix
2013. okt. 6. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, a tinicsajoknál biztos befutók lesznek, sokára fognak kiesni. Ez kell az RTL-nek, a sok sms, ezért is lehetnek a döntőben. Nem a tehetség számít a legjobban, de ez mindig is így volt az ilyen vetélkedőkben. Nem lesznek ők sem különbek az eddigi X-faktoros együtteseknél a műsor után.
2013. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!