Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » S. O. S. digitális átállásban...

S. O. S. digitális átállásban tudsz nekem segíteni?

Figyelt kérdés
A tévénkbe be van építve a set top box, vettünk digitális vételre alkalmas kültéri antennát. Megnéztem és elolvastam mindent ami szükséges az átálláshoz és meg kell tenni. Beállítjuk olyan irányba az antennát ahogy javasolják, elindítom az automatikus csatornakeresést, talál is 3 csatornát, de csak a tájékoztatószöveget írja ki. Kérem aki tud segítsen! (műsort nem talál)

2013. aug. 2. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel ezt a számot: [link]
2013. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már ott van a gond hogy nem értesz hozzá.

Gondolom SCART_on keresztül kötötted rá a set top boxot a tv-re ha igen akkor kapcsolj az av-ra és a dekóder menüje kell bejöjjön, tehát nem úgy van hogy a TV-den keresel rá a csatornákra, hanem a settopboxon keresztül kell kapd a jelet. Ha sima Koax csatlakozóval kötötted rá akkor felejtsd el scartot használj vagy RCA-t másképp nem fog menni.

2013. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A beltérinek a távirányítójával kell mindent beállítani. De ha ez modernebb képcsöves tv (Thompson, Akai stb.), akkor AV-ról R valamire kell átállítani. Nekem ezt írták:

"Javasoljuk, hogy a dekóderen vagy televíziókészüléken először próbálja meg az újrahangolást. Ha ezt követően sem érhetőek el jó minőségben a csatornák, akkor javasoljuk az antenna kisebb mozgatását, ha erősítőt használ, akkor annak kikapcsolását. Meg lehet próbálni a frekvenciaszámot közvetlenül megadni. A dekóder menüjében a beállításoknál betudja állítani a képarányt (16:9), így meg fog szűnni a megjelenítési probléma is.

Kollégáink a díjmentesen hívható 06/80/909900 telefonszámon készséggel segítenek Önnek".

2013. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldódott, többszöri autómatikus csatornakeresés elindításával talált 5 csatornát, és fokozatosan bejött mind a 7. Amúgy akinek be van építve a tévéjébe a set top box,csak egy kültéri antenna szükésges, és el kell indítani az autómatikus csatornakeresést a tv menüjében. Állítgatni ,dekóder stb nem kell! csak annak kell kódot beütnie akinek külső dekódere van, tehát nm a tévéjében van. Amúgy hívtam a zöld számot is nem is egyzser , és senki nem tudott mondani semmit. megadtak egy számot, de az sose vette fel, bármikor hívtam. Jó tévézést mindenkinek! :)
2013. aug. 4. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem set top box-szal 33 csatornát lát a dekóderem, ebből a 7 ingyenest nézem. Persze nem mindegy, milyen gyártmányú a dekóder, egy márkás (Synaps, Strong stb.) azért sokkal jobb.
2013. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!