Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen új ingyenes csatornák...

Milyen új ingyenes csatornák várhatók a közeljövőben a mindigtv kínálatán belül?

Figyelt kérdés

"Az Antenna Hungária a tervek szerint az ingyenes csatornák körének bővítését is tervezi."

forrás: [link]


ha elkezdik országosan sugározni a budapest tv-t akkor én nem tudom mit teszek (nem jót az biztos)



2013. júl. 24. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nézed és kész, én sem nézem pl. az M2 egész napos gügyögését a gyerekcsatornán.
2013. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy RTL Klub, TV2, M1, M2, Duna, Duna world, Euronews, Infó csatorna (aalatta a petófi rádió adása szól) MTVA (Szöveges hírcsatorna), Kossuth rádió, Bartok rádió, Petőfi rádió.


[link]

2013. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De négy nap múlva lesz még három multiplexnyi hely, az újabb 30 csatornát jelenthet... Én is várom, hogy hoz az analóg lekapcsolása, merthogy eddig ez volt a gátja a bővítésnek (eddig csak 3 multiplex üzemelhetett).

Úgyhogy napokon belül kiderül :) De biztos jó lesz!

2013. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A felszabaduló csatornákat a mobilszolgáltatók kapják.
2013. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
07.31-én csak az 1. fázisa zajlott le a lekapcsolásnak, október végén lesz a 2. fázis, majd csak azután hasznosíthatják a felszabaduló frekvenciákat. Úgy tudom, hogy további kettő multiplexet fognak beüzemelni.
2013. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koránsem biztos, hogy lesz több tévé adás, eladhatják a felszabaduló frekvenciákat internetszolgáltatóknak is,adatátvitelre is jók, így meg gyakorlatilag bármi mehet rajta, internetszolgáltatás, mobiltelefon, VOIP szolgáltatás (neten keresztüli telefon).
2013. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy a mobilnetet fejlesztik belőle, inkább a mikrohullámú netet kéne az legalább használható korlátlan jobb esetben.
2013. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!