Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azok a Tv csatornák ahol...

Azok a Tv csatornák ahol nincsenek reklámok miből tartják fent a csatornájukat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj egy példát.
2013. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
National Geographicon egy büdös reklámot nem láttam még a műsorszünetekbe csak a saját műsorait ajánlgatják de ilyen még a nature tv is!
2013. máj. 19. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel ezek drágább csomagban vannak elég pénzt kapnak a műsoruk sugárzásáért.
2013. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van kétféle csatorna: országos csatornák (RTL Klub, TV2, m1, stb) és kábeles csatornák (HBO, stb).

Országos csatornák reklámokból tartják fent magukat, míg a kábeles csatornák az előfizetési díjakból, így ott nem kell 10 percenként 20 perces reklámokat nyomniuk.

Kábeles csatornák még tovább bonthatók basic cable-re (Cool, RTL2, SuperTV2 meg ilyenek) és premium cable csatornákra, ez az HBO meg Showtime meg Starz meg ilyenek. Bár lehet csak az USA-ban van így.

2013. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te milyen NatGeo-t nézel, de amit én nézek, az tele van reklámmal (nem csak ajánlóval, valódi reklámmal).


Egyébként az országos ingyen fogható csatornák (M1, M2, Duna, Duna World, TV2, RTL Klub) kivételével az összes csatorna részesül az általad a kábelszolgáltató felé befizetett havidíjból. Az alábbi linken van egy táblázat, amiben benne van, hogy melyik csatorna kb. mennyi pénzt kap a szolgáltatóktól egy előfizető után:

[link]

2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!