Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digitális átállás kinél volt...

Digitális átállás kinél volt már? És melyik az a 7 csatorna ami lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Jó hogy mondod, el is felejtettem. Nekem eddig analóg normál csomagom volt, de emiatt a Digi Sport csatornái nem jöttek be.


Ha minden igaz ezentúl már lennie kéne, egyelőre nem látok semmiben változást.

2013. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lekapcsolás már megtörtént 12:30-kor. Ha neked még mindig jön a 3 ingyenes analóg csatorna, akkor olyan toronyról veszed a jelet, amelyik a második ütemben, október 31-én lesz lekapcsolva. A 7 ingyenes digitális csatorna már most is vehető tető- vagy szobaantennával: M1, M2, Duna, Duna World, TV2, RTL Klub, Euronews.


Az első válaszolónak: a kábeltévét nem érinti az átállás, ott nem fog változni semmi, továbbra is marad az analóg.

2013. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ó, köszönöm az infót. Ez szomorú. :D
2013. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) am nekem októberbe lesz az átállás :)
2013. júl. 31. 20:51
 5/12 anonim válasza:
Az Euronews magyarul máshol sem fogható?
2013. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Euronews a Hot Bird műholdról is fogható.
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Am én akkora hülyeségnek tartom ezt az átállást...most aki több csatornát akar nézni alapból vesz magának Digit v Upc-t..stb.. És szerintem pocsékolás is..volt a híradóba egy bàcsi aki nyilatkozott h : ő eddigse nézte mind 3-at szinte csak az m1-et most meg van neki 7 valószínűleg azokat se fogja nèzni... Most akkor ez minek?? :o
2013. aug. 8. 23:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó dolog. Pl. több sportközvetítést, köztük a Forma-1-et nézhetem HD felbontásban anélkül, hogy megvenném a szolgáltatók méregdrága HD csomagját.
2013. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem mindenki szereti a sportot és am akkor már adhatták vna az rtl2-t is. :) :S
2013. aug. 10. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
A digitális átállás mindenkinek jó végül, az analóg adás idejétmúlt és drága fenntartani (még úgy is megéri lekapcsolni, ha sok ezer rászorulónak ingyen adják a dekódert), a felszabaduló frekvenciát drága pénzen lehet eladni mehet rajta internet, tévé vagy akármi. A szomszéd országoknál már megtörtént (kivéve Ukrajna és Románia), és ugye ott eladták már a frekvenciákat és zavar a mi analóg adásunk.
2013. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!