Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha kábeltévén eddig is analógb...

Ha kábeltévén eddig is analógban kaptuk a csatornákat ez továbbra is így marad? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye van ez a digitális átállás.. Azt olvastam, hogy Magyarországon megszűnik az analóg csatornák sugározása.. Ez csak az antennásokra érvényes, vagy azokra is akik kábelen keresztül kapják a csatornákat? (Mára volt kiírva az átállás de nekem még mindig analógot jelez a TV-m... Kábel TV-s vagyok)

2013. júl. 31. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kábeltévén maradnak az analóg adások. Az átállás csak azokat érinti, akik tető- vagy szobaantennával tévéznek és csak 3 csatornát tudtak nézni.
2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálad nem változik semmi.
2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem. pedig kezdtem örülni hogy végre normális minőségben kapom az adást :D
2013. júl. 31. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb kábelszolgáltató nyújt már digitális szolgáltatást, persze kicsit drágábban, mint az analógot. (Kivéve a Digi, náluk ingyenes a digitális, ha van valakinek analógja.) Érdeklődj a szolgáltatódnál, hátha náluk is van.
2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kábelszolgáltatók magát a digitális vételt nem adják drágábban, csak a beltéri egység bérlését számolják fel.
2013. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én szolgáltatómnál úgy van, hogy meg kell vennem egy digitális minicsomagot (pl. sport, gyermek, zene stb.) ahhoz, hogy az analóg csomag csatornáit nézhessem digitális formában. Tehát többet kell fizetnem érte, mivel az adott minicsomagra nincs szükségem.
2013. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!